• جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-2485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

نقض برجام، آمريكا را در دنيا بي اعتبار كرد

امام جمعه بجنورد گفت: نقض عهد و پيمان كار دشمنان است و آمريكا با خروج از برجام، خود را دوباره در دنیا بي اعتماد و ثابت كرد نمي توان به دشمنان اعتماد كرد. 
به گزارش ايسنا منطقه خراسان شمالي، حجت الاسلام ابوالقاسم يعقوبي در آئين عبادي سياسي نماز جمعه در محل مصلي امام خميني(ره) بجنورد اظهار كرد:با خروج آمريكا از برجام مسئولين با تيزبيني راه درست را انتخاب كنند. 
وي هشدار داد: همانگونه كه آمريكا قابل اعتماد نبود و يك شيطان از برجام خارج شد، طرفين اروپايي نيز قابل اعتماد نيستند. 
وي با تاكيد بر هوشياري مسئولين در مذاكرات و تصميم گيري ها، خاطرنشان كرد:اروپا زنجيره متصل به آمريكاست و پرونده ذلت و تحقير را بايد بست. 
نماينده ولي فقيه در خراسان شمالي ملت ايران را مردمي صبور و مقاوم توصيف كرد و يادآور شد: ملت ايران اجازه زياده خواهي و پايمال ساختن حق را به دشمنان خود نداده و همواره در مقابل زياده خواهي ها ايستاده است. 
حجت الاسلام يعقوبي با اشاره به تاسيس سفارت آمريكا در قدس شريف نيز گفت: اين اقدام روند جديدي در مبارزات فلسطينيان ايجاد كرده و جهان اسلام هوشيارتر از هميشه در مقابل زياده خواهي هاي رئيس جمهور نابخرد آمريكا مي ايستد.
 وي افزود: انشالله سرانجام اين اقدام ومبارزات نابودي اسرائيل و ايادي استكبار جهاني است. 
امام جمعه بجنورد به انتخابات عراق اشاره كرد و ادامه داد: با پيروزي جبهه مقاومت در عراق، آمريكا بار ديگر شكست خورد.
 وي با بيان اينكه اميد مي رود با پيروزي جبهه مقاومت در انتخابات عراق نظام اداري فاسد و اقتصاد اين كشور اصلاح شود، تصريح كرد: حق پيروز و باطل نابود است. 
امام جمعه بجنورد با اشاره به حلول ماه مبارك رمضان، ضمن تبريك به مسلمانان اظهار كرد:تلاوت قرآن در اين ماه دل ها را روشن و گناه را از انسان دور مي سازد. 
حجت الاسلام يعقوبي اضافه كرد:در ماه رمضان بايد چشم، گوش و دل مومن روزه دار باشد و در ماه بهار قرآن مجالس تلاوت آيات نور مستدام و باشكوه برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: