• سه شنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-287-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین:

فعالیت نهادهای مختلف در حوزه فرهنگ و هنر تخصصی شود

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین گفت: فعالیت نهادهای مختلف در حوزه فرهنگ و هنر تخصصی شود.

زهره عباس آبادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا_ منطقه خراسان شمالی، ضمن اشاره به اینکه امروزه نهاد های مختلفی در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت می کنند، اظهار کرد: چون این نهاد ها به دلیل کمبود بودجه مجبور به درآمدزایی هستند به همین دلیل فعالیت ها معمولا غیرتخصصی انجام می گیرد و حتی ممکن است که موازی کاری هم صورت بگیرد.

وی در خصوص فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین بیان کرد: بیشتر این فعالیت ها کتاب محور است و در قالب بخش های مختلف مانند امانت کتاب، روخوانی و روانخوانی و نقد و بررسی کتاب انجام می شود.

عباس آبادی ادامه داد: در این مرکز کلاس های آموزش خوشنویسی، سفالگری، نقاشی، ایرانشناسی و ستاره شناسی که با استقبال زیاد مخاطبان همراه بوده است، انجام می شود.

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفراین گفت: تا سال گذشته برنامه های دو بخش کودک و نوجوان همزمان با یکدیگر برگزار می شد، اما از سال جاری سعی کرده ایم برای بهبود کیفیت برنامه های آموزشی این دو بخش را مجزا کنیم.

زهره عباس آبادی خاطرنشان کرد: در طول ماه رمضان چند برنامه نجومی در دستور کار داریم که مخاطبان بتوانند با تلسکوپ آسمان شب را تماشا کنند و در راهپیمایی روز قدس نیز همانند سایر برنامه های راهپیمایی نقاشی برروی پارچه را انجام خواهیم داد.

وی افزود: شعبه دوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در شهرک فرهنگیان احداث خواهد شد حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم با افتتاح شعبه دوم برنامه های کانون از لحاظ کمی و کیفی بهبود پیدا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: