• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1187-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

فراخوان برگزاری سومین جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی منتشر شد

فراخوان برگزاری سومین جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی منتشر شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، ابوالحسن حیدری،  سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: جشنواره موسیقی مقامی با هدف صیانت از موسیقی بومی و قدرشناسی از پیشکسوتان استان، شناسایی، معرفی و حمایت از چهره های شایسته و جوان و تقویت پیوند هنرمندان و مردم و ایجاد نشاط اجتماعی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه جشنواره موسیقی مقامی در دو گروه سنی از ١٥تا ٢٩ سال و از ٣٠ تا ٤٥ سال و درسه بخش تکنوازی، گروهی و مقالات پژوهشی برگزار می شود، افزود: آزاد بودن موضوعات، ارسال آثار از طریق لوح فشرده، تجلیل از آثار جدید و  بررسی اولیه جهت حضور در جشنواره بر روی فیلم های ارسالی شرکت کنندگان از جمله شرایط شرکت در این جشنواره است. 

وی  با بیان اینکه هنرمندان تا پانزدهم تیرماه برای ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره مهلت دارند، اظهار کرد: اعلام نتایج بازبینی آثار بیستم تیرماه و زمان برگزاری ٢٧ و ٢٨ تیرماه سال جاری در خراسان شمالی خواهد بود.

گفتنی است؛ علاقمندان می توانند جهت ارسال آثار و شرکت در جشنواره با شماره ٣٢٢٣٤٤١٢ داخلی ١٠٤ و ٠٩١٥١٨٦١٦٦٤تماس حاصل کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت khsh.farhang.gov.ir مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: