• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-385-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

بسیج رسانه جهانی شود

امام جمعه بجنورد گفت: بسیج رسانه باید جهانی شود.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج رسانه استان اظهار کرد: این تشکیلات باید برون مرزی فعالیت کند، بر روی رسانه های دشمن تاثیرگذار باشد و تبلیغات ضدانقلاب را خنثی کند.
وی ادامه داد: انقلاب در حال صدور جهانی است اما هنوز جای کار دارد و باید گسترش یابد و بسیج رسانه بیندیشد که برای این پروژه چه باید کرد.
امام جمعه بجنورد تاکید کرد: بسیج رسانه و رسانه بسیجی باید هم کیفی، هم کمی و هم عمقی کار کند، همه فعالیت آن انتقادی نباشد و باید راهکار نیز ارائه دهد.
مدیریت در نظام اسلامی ریلی باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی همچنین گفت: مدیریت در نظام اسلامی باید ریلی باشد و هر مدیر برای توسعه، ریلی بیفزاید نه اینکه مدیر جدید با سلیقه شخصی خودش به جای اول برگردد.
حجت الاسلام یعقوبی افزود: مدیریت ریلی به گونه ای باشد که مدیر جدید به آینده و توسعه بیندیشد نه اینکه در فکر بازسازی گذشته باشد.
ابوالقاسم چمن، جانشین سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی نیز گفت: بسیج سنگرهای متعددی تشکیل داده تا هر کس علاقه مند به حفاظت از انقلاب است در این سنگرها قرار گیرد.
وی با بیان اینکه یکی از این سنگرها بسیج رسانه است، افزود: سنگر رسانه در این زمان برای مقابله با تهاجم غرب، مقدم است و باید صدای انقلاب را به جهان برساند.
به گزارش ایسنا، در این نشست مهدی اکرامی به عنوان مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی معرفی و از زحمات محسن زاهداحمدی تقدیر شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: