• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1387-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مساعدت ۴۸۰ میلیون ریالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از مساعدت ۴۸۰ میلیون ریالی ستادعالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ هاشم شیرازیان گفت: با توجه به ضرورت ثبت اطلاعات کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد، ٢٤٠ باب کانون در مرحله نخست موفق به ثبت اطلاعات کانون خود در این سامانه شدند.

وی افزود: ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، به منظور حمایت از کانون های ثبت شده در سامانه، مبلغ ٤٨٠ میلیون ریال به ٢٤٠ باب کانون پرداخت کرد که سهم هر کانون مبلغ دو میلیون ریال می شود.

شیرازیان، با اشاره به اینکه در فاز دوم، کانون های فرهنگی و هنری باید اطلاعات اعضای کانون خود را در سامانه ثبت کنند، اظهارکرد: هر کانونی که موفق به ثبت اعضای خود شود هم مبلغ دو میلیون ریال اعتبار دریافت می کند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با اشاره به فعالیت ٣٦٢ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان از ثبت اطلاعات حدود ٣١٠ کانون در سامانه بچه های مسجد ( https://bachehayemasjed.ir /) خبر داد و افزود: با توجه به اینکه پس از این اختصاص اعتبارات کانون ها منوط به ثبت فعالیت ها در این سامانه است، مدیران کانون ها هرچه سریع تر نسبت به ثبت اطلاعات کانون و اعضای خود اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: