• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-288-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ورزش و جوانان:

کشتی باچوخه اسفراین باید متولی خاصی داشته باشد

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین گفت: کشتی باچوخه باید متولی خاصی داشته باشد.

مهدی بهمن یار در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه کشتی باچوخه زیر نظر فدارسیون مشخصی نیست، اظهار کرد: کشتی باچوخه را به صورت یک انجمن ورزشی می شناسند و هر ساله به فدراسیون دیگری منتقل می شود و تا زمانی که دارای برنامه مشخص و مدون نباشد نباید انتظار یک برنامه ملی و بین المللی را از سوی شهرستان اسفراین داشته باشیم.

وی ادامه داد: مسابقات کشتی با چوخه در ۱۴ فروردین سال ۹۷ با نظم خوبی برگزار شد و توانستیم برای رفاه هواداران سخنرانی مسئولین را به صفر برسانیم و با دعوت از هنرمندان استان نشاط ویژه ای برای تماشاگران ایجاد کنیم.

مهدی بهمن یار در خصوص فعالیت های اداره ورزش و جوانان، بیان کرد: ۳۶ هیئت فعال ورزشی در سطح شهرستان داریم که با ارائه تقویم ورزش از برنامه های آنها حمایت می کنیم.

وی افزود: برای اولین بار در تاریخ شهرستان تیم فوتبال در لیگ سه کشور داریم و همچنین برای اولین بار، شهرستان اسفراین دارای تیم کبدی بانوان در لیگ برتر شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان اسفراین خاطرنشان کرد: در سال گذشته برای اولین بار المپیاد ورزشی روستایی را در تمام دهستان ها اسفراین برگزار کردیم تا بتوانیم استعداد های موجود را کشف کنیم و آنها را پرورش دهیم و با احداث سالن های ورزشی در چند دهستان و سالن های قبلی موجود فعالیت منظم ورزشی بانوان و آقایان در حال انجام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: