• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-785-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بجنورد:

امروز راه امام خمینی(ره) می تواند بشر را به نور حق برساند

امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به اینکه هنوز نیز عطر ایمان و سیره امام راحل در جامعه قابل استشمام است، گفت: راه امام خمینی(ره) امروز می‌تواند به عنوان یک هدایتگر، بشر را در دل همه ظلمت و تاریکی‌های موجود به نور حق برساند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی موسوی جاجرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی با بیان اینکه سیره امام خمینی(ره) سیره پیامبر و ائمه معصومان است، افزود: امام راحل تربیت یافته مکتب اسلام بود و از ایمان و شجاعت بسیار بالا برخوردار بود.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) راه معجزه قرن را پیدا کردند و با ایمان و توکل به خدا و بدون هیچ ترسی هدف خود را آغاز کردند و با نصرت خدا و یاری ملت ایران توانستند انقلاب اسلامی را رقم زنند.

موسوی جاجرمی تصریح کرد: اگر مسئولان کشور نیز سیره و روش امام راحل را همچون مقام معظم رهبری ادامه دهند به طور حتم در انجام امور خود موفق خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: فاصله گرفتن از سیره امام راحل، فاصله گرفتن از اسلام و راه اسلام است.

موسوی جاجرمی تاکید کرد: آن زمانی که از سیره امام خمینی (ره) فاصله گرفته شود، انحراف ها به وجود خواهد آمد و خطاهای انسانی نیز در کشور بیشتر خواهد شد و دیگر خدمت گزاری خوب در طراز انقلاب وجود نخواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: