• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-1290-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:

انحلال تیپ شهید دلجویان ارتش در بجنورد به نفع مردم نیست

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد: انحلال تیپ شهید دلجویان ارتش در بجنورد و انتقال آن به مکان دیگری به نفع مردم خراسان شمالی نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، جمشید گریوانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: از مسئولان ذی ربط درخواست داریم تا نسبت به این موضوع تجدید نظر داشته باشند.

وی افزود: شرایط جغرافیایی و مرزی بودن خراسان شمالی، حکم می کند که تیپ شهید دلجویان ارتش در این منطقه مستقر باشد و یکی از نیازهای اساسی این استان است.

آیا اقتصاد مقاومتی شعاری است که فقط مردم باید به آن پایبند باشند؟

علیرضا باغچقی یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد نسبت به خرید یک دستگاه خودوری سوزوکی توسط شهرداری اظهار کرد: سال گذشته برای خرید این دستگاه خودرو به شورای اسلامی شهر مکاتبه شد اما در آن زمان اعضای دور گذشته شورا با این امر مخالفت کردند اما متوجه شده ایم که این خودرو خریداری شده این درحالیست که منوی آن به کمیسیون ارائه نشده است.

وی تصریح کرد: حال این سوال مطرح می شود که آیا با این بحران اقتصادی که مردم و شهرداری با آن مواجه است خرید این خودرو ضروری بوده و آیا اقتصاد مقاومتی شعاری است که فقط مردم باید به آن پایبند باشند و مسئولان و مدیران مدیریت شهری از آن مستثنا هستند؟

باغچقی  افزود: بسیاری از مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند لذا مجموعه شورا باید به طور کامل بر فعالیت‌های شهردار نظارت داشته و تنها بله قربان‌گویِ شهردار نباشند.

وی خاطرنشان کرد: در این برهه زمانی چه ضرورتی داشته که شهرداری خودروی کارکرده که دارای جرائم رانندگی بوده و حتی قیمت آن بیشتر از یک خودروی خشک نیز بوده خریداری کند.

وی اظهار کرد: مگر می شود مردم مشکلات اقتصادی را تحمل کنند اما مدیران به گونه ای دیگر رفتار کنند.

باغچقی گفت: متاسفانه با تفویض اختیار مالی شورای اسلامی شهر به شهردار خلا بزرگی شکل گرفت و این تفویض اختیار سبب حذف نظارت شورای شهر بر عملکرد شهردار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: