• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1485-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

روز قدس، روز تجلی و شکوه امت اسلام است

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با صدور بیانیه ای از آحاد مردم بویژه اهالی فرهنگ و هنر جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی؛ متن بیانیه صادر شده از سوی این اداره کل بدین شرح است: روز قدس نمادی از تعهد همه مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان به قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست است.

روز جهانی قدس، نماد فریاد ستم شکنی و دفاع از مظلوم است تا جهان اسلام هیچ وقت چشمانش را بر جنایت  رژیم نژاد پرست اسراییل  نبندد.

فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یادآور یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین یادمان‌ها و میراث به جا مانده از حضرت امام خمینی (ره) یعنی روز جهانی قدس است که مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را به نمادی از همبستگی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و سمبل ظلم ستیزی و قیام ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس تبدیل نمود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از آحاد مردم خراسان شمالی به ویژه اهالی فرهنگ، هنر استان دعوت می کند تا با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس همپای اقشار گوناگون ملت ایران در سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن روز قدس شرکت ‌نموده و با آرمان‌های خمینی کبیر (ره) و مقام معظم رهبری در دفاع از قدس شریف پیمانی دوباره ‌بندند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: