• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-688-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات جودو و کوراش استان:

نبود اسپانسر امکان تیم داری را از هیات جودو و کوراش خراسان شمالی می گیرد

رئیس هیات جودو و کوراش خراسان شمالی گفت: نبود اسپانسر امکان تیم داری را از هیات جودو و کوراش استان می گیرد.

کورش خسرویار در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: خراسان شمالی یکی از استان های کم برخوردار از لحاظ زیرساختی است که نه صنایع به خصوصی در آن وجود دارد و نه فضای کسب و کار از  رونق خاصی برخوردار است که بتواند از هیات های ورزشی حمایت کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه صنعت بزرگ پتروشیمی، آلومینیا و سیمان در این استان وجود دارد اما حساب و کتاب آن ها در تهران است و آن ها لزومی نمی بینند که از تیم های ورزشی داخل استان حمایت کنند.

خسرویار اظهار کرد: از سوی دیگر 45 هیات ورزشی در این استان وجود دارد و تمامی آن ها خواهان منابع مالی هستند و این سه صنعت نمی تواند به عنوان اسپانسر برای تمامی این هیات ها وارد شود بنابراین مجبور هستیم به کمک های دولتی اکتفا کنیم.

وی تصریح کرد: در چهار سال گذشته یک اسپانسر از خراسان رضوی برای تیم جودوی خراسان شمالی جذب شد که توانستیم طی آن سال ها قهرمان و نائب قهرمان مسابقات جودو و کوراش در لیگ های قهرمانی کشور باشیم.

خسرویار با بیان اینکه خراسان شمالی دارای تعداد زیادی از قهرمانان کشوری در این رشته ورزشی است، گفت: اما به علت مشکل مذکور حدود 30 نفر از ورزشکاران فعال در این رشته در سایر تیم ها که متعلق به خراسان شمالی نیست حضور دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: