• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2987-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

400 اثر به کنگره ادبیات آئینی خراسان شمالی رسید

رئیس حوزه هنری خراسان شمالی از وصول 400 اثر به دبیرخانه سومین کنگره ادبیات آئینی استان خبر داد و گفت: تعداد آثار در بخش شعر بیش از داستان است، از این رو شاهد حضور شاعران بیش از نویسندگان خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، وحید نمازی اظهار کرد: فراخوان این کنگره در دو بخش شعر و داستان با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی و حوزه هنری گلستان ویژه استان‌های خراسان شمالی و گلستان در بهمن‌ماه سال گذشته منتشر و به دلیل استقبال خوب هنرمندان تا 31 اردیبهشت ماه تمدید شد.

رئیس حوزه هنری خراسان شمالی افزود: مجموعا 400 اثر به دبیرخانه جشنواره واصل شد، از این میان 100 اثر در بخش داستان و 300 اثر در بخش شعر دریافت شده است.

به گفته نمازی، تعداد 80 اثر در دو بخش شعر و داستان از هنرمندان استان گلستان است که با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار و ظرف 10 روز آینده داوری آثار انجام خواهد شد .

وحید نمازی ادامه داد: در بخش داستان و در رده سنی بزرگسال 90 اثر، زیر 20 سال 3 اثر و در بخش ویژه 7 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است .

وی گفت: در بخش شعر نیز در رده سنی بزرگسال 281 اثر ، زیر 20 سال 9 اثر و در بخش ویژه 10 اثر به دبیرخانه  سومین کنگره ادبیات آئینی خراسان شمالی واصل شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: