• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-986-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

آغاز به کار کلاس‌های اوقات فراغت آموزش و پرورش در بجنورد

کلاس های اوقات فراغت شهرستان بجنورد با برگزاری رده‌های ورزشی فوتسال در سالن ورزشی دانش آموز آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، علی قلی زاده، معاون پرورشی تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد در بازدید از این کلاسها با اعلام اینکه ثبت نام ها همچنان تا 5 تیر ماه ادامه دارد، گفت: تا کنون 250 دانش آموز پسر و دختر در کلاسهای ورزشی برای آموزش در 10 سالن ورزشی در سطح شهر ثبت نام کرده اند که پیش بینی می شود با تعطیلی دانش آموزان متوسطه اول و دوم این آمار به 3 برار افزایش یابد.

وی افزود: کانون های فرهنگی و تربیتی باهنر و ریحانه برنامه های مدونی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان تدارک دیده اند که علاوه بر آنها در15  مدرسه شهری و روستایی تاکنون پایگاه های فرعی اوقات فراغت برای ثبت نام دانش آموزان ایجاد شده است.

معاون پرورشی تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: در مجموع 12 رشته ورزشی ، 10 رشته قرآنی ، 25 رشته فرهنگی و هنری و درسی برای ایجاد اوقات فراغتی پرنشاط و دوست داشتنی در آموزش و پرورش بجنورد تدارک دیده شده است تا بتوانیم تابستانی غنی و متفاوت را برای دانش آموزان در بجنورد رقم بزنیم.

شایان ذکر است افتتاح رسمی کلاس های اوقات فراغت بجنورد 5 تیرماه با حضور تمامی دانش آموزان این دوره های آموزشی برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: