• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-484-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

/معرفی ظرفیت های الگوی نوین طرح توسعه مشاغل خانگی/

یک گام تا ایجاد اشتغال پایدار برای انیمیشن سازان خراسان شمالی

انیمیشن سازی، یکی از مشاغل مطرح شده در الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی است که می‌تواند زمینه اشتغال در خانه را برای انیمیشن سازان فراهم سازد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی؛ امروزه ایجاد توهم مجازی به سبک انیمیشن سازی در صورتی که توأم با مهارت‌های استفاده از برنامه‌های کاربردی تولید انیمیشن شود، می‌تواند از پردرآمدترین مشاغل کنونی باشد.

فعالیت حوزه انیمیشن در ایران به بیش از 50 سال می‌رسد؛ تولید پویانمای کوتاه، که عموماً کارتون نامیده می‌شود در طول دهه 1910 به یک صنعت بدل و کارتون‌های کوتاه برای نمایش در فیلم‌های سینمایی تولیدشد.      

انیمیشن‌ها کاربردهای گوناگونی از قبیل: تیزرهای تبلیغاتی، برنامه‌های علمی آموزشی، جلوه‌های ویژه یا انیمیشن ترکیب شده با فیلم، ساخت انیمیشن برای سرگرمی کودکان و نوجوانان، ساخت محیط‌های شبیه‌سازی شده واقعی، ساخت بازی‌های کامپیوتری و سایر فعالیت‌ها دارند.

با توجه به موارد ذکر شده جهاددانشگاهی خراسان شمالی، در ادامه رسالت خود، در تلاش است تا در راستای رسیدن فرد به موقعیت شغلی برتر در بازار کار رشته «انیمیشن» کمک کننده بوده و به عنوان تسهیل‌گر در حوزه مشاغل خانگی، ضمن ارائه خدمات توانمندسازی، فرصتی را ایجاد کند تا انیمیشن‌سازان علاقه‌مند صاحب‌فن در این زمینه، کسب و کار خود را در خانه‌شان راه‌اندازی کرده و از طریق اتصال به برندها و پشتیبانان ملی و استانی محصولات (کالا و خدمات) خود را به فروش برسانند    .

این مهم فرصتی برای افراد تازه کار است که مهارت‌های خود را به نمایش بگذارند و به صورت جدی وارد عرصه تولید انیمیشن شوند.

کارشناسان جهاددانشگاهی از اول تا پایان کار در کنار علاقه‌مندان و متقاضیان انیمیشن‌سازی در طرح توسعه مشاغل خانگی خواهند بود و همه خدمات در مقوله توانمند سازی و ایجاد بازار فروش را فراهم خواهد آورد.

  همچنین "گروه انیمیشن سازی دیرین دیرین"  و " مرکز تصویرسازی رایانه ای رایمون مدیا" پشتیبانان علاقه مندان و متقاضیان رشته انیمیشن سازی در طرح توسعه مشاغل خانگی  است.

همگام با پیشرفت مشاغل اینترنتی، انیمیشن‌ساز می‌تواند با فعالیت در سایت مستقل این امکان را برای خود فراهم کند که به طور مستقیم با متقاضیان اقدام به همکاری و مشارکت در تولید پروژه نماید.

در نهایت اینکه انمیشن‌سازان می‌توانند در صورت گسترش کار، با استفاده از ظرفیت‌های موجود در طرح مشاغل خانگی، کار خود را توسعه داده و افراد دیگری را در کنار خود به خدمت بگیرد. 

علاقه‌مندان برای شرکت در این پروژه کارآفرینی با مراجعه به سایت طرح توسعه مشاغل خانگی به آدرس     www.inhb.ir   نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: