• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-587-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

گفتمان دینی بهترین راهکار برای پاسخ به شبهات است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی گفت: گفتمان دینی پلی برای ارتباط با نسل جدید و پاسخ دادن به شبهات و سوال‌های متعدد در اذهان دانش آموزان و دانشجویان است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی این اداره کل، حجت‌الاسلام علی خادمی، با تاکید براهمیت اجرای گفتمان های دینی در جامعه اظهارکرد: برگزاری گفتمان های دینی موجب گسترش فرهنگ مهدویت و بالندگی هر چه بیشتر جامعه و مانع از انحرافات فکری جوانان می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری گفتمان های دینی، افزود: ایجاد فضای مناسب و امن برای طرح پرسش های مخاطبین و تعمیق مبانی نظری، اعتقادی و ارزشی مخاطبین به واسطه زدودن شبهات به روش چهره به چهره از اهداف برگزاری گفتمان های دینی است.

خادمی بیان کرد: گفتمان دینی از برنامه های بسیار خوب و سازنده سازمان تبلیغات اسلامی است که نتایج اثر بخش آن در جامعه مخصوصا بین جوانان کاملا مشهود است.

وی بر تشکیل جلسات گفتمان دینی در مدارس و مساجد تاکید کرد و افزود: ایجاد ارتباط و صمیمیت با جوانان و نوجوانان از اهداف اصلی گفتمانهای دینی  بوده همچنین ایجاد فضای گفت و گو و هم اندیشی مربیان و استادان با جوانان و نوجوانان از فواید برگزاری جلسات گفتمانی است.

وی برگزاری گفتمان های دینی را راهکاری مناسب برای پاسخ گویی به شبهات دینی عنوان کرد،افزود:گفتمان دینی پلی برای ارتباط با نسل جدید و پاسخ دادن به شبهات و سوالهای متعدد به وجود آمده در اذهان دانش اموزان و دانشجویان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: