• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-990-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

شهردار:

فقط 10 درصد از شهر بجنورد توسط ناوگان اتوبوس رانی سرویس دهی می شود

شهردار بجنورد گفت: فقط 10 درصد از شهر بجنورد توسط ناوگان اتوبوس رانی شهرداری سرویس دهی می شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، روح الله براتیان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بر اساس طرح جامع حمل و نقل باید 45 درصد از مساحت این شهر توسط ناوگان اتوبوس رانی سرویس دهی شوند، افزود: هنوز 34.5 درصد از این طرح عقب هستیم و در 10 درصد مذکور نیز شاهد نارضایتی های مردم نیز هستیم.

وی ادامه داد: منتظر آن اختصاص مبلغ 3.5 میلیارد تومان از سوی دفتر مقام معظم رهبری هستیم که با اختصاص آن می توان 15 دستگاه اتوبوس به تعداد اتوبوس های ناوگان اتوبوس رانی این شهر افزود.

براتیان در پاسخ به اختلاف میان شهرداری و اوقاف در ارتباط با مالکیت زمین اظهار کرد: زمانیکه صاحب خانه نباشد و نظارت های لازم نیز وجود نداشته باشد با مشکل تملک زمین های شهرداری از سوی سایر افراد مواجه خواهیم شد.

وی بیان کرد: به عنوان مثال به علت وجود چنین مشکلی حدود چهار هکتار زمین باباامان که زمین شهرداری بوده به مالکیت اوقاف درآمده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: اما هم اکنون برای حل این مشکل امر تشکیل بانک املاک زمین های شهرداری راه اندازی شده است و تمامی اطلاعات املاک شهرداری در آنجا به ثبت رسیده است.

وی دراتباط با اجرای طرح پارکبان در بجنورد نیز توضیح داد: پارک بان جزء حاشیه سازی هایی بود که توسط برخی از افراد مطرح شد، و برای اینکه بتوان ترافیک را در شهر بجنورد مدیریت کرد باید به دو صورت ساخت پارکینگ و ایجاد فضایی برای پارک موقت خودروها اقدام کرد.

شهردار بجنورد گفت: در دوره چهارم شورا مناقصه ای برای اجرای طرح پارک بان انجام و اجرای آن به دوره مدیریت بنده در شهرداری بجنورد بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوان نیاز پارکینگ شهر را تامین کرد باید پارکینگ ها را مدیریت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: