• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1287-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

نشست هم اندیشی مدیران رسانه های خراسان شمالی برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران رسانه های خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی؛ معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در این نشست اظهار کرد: اگر بخواهیم گفتمان مطبوعات را در استان و در بین مسئولان ساری و جاری  کنیم، نیازمند برگزاری چنین هم اندیشی هایی در سطح استان هستیم.

رضا رضایی، با اشاره به برگزاری سه کارگروه تخصصی ذیل هم اندیشی مدیران رسانه های خراسان شمالی تصریح کرد: کارگروه تخصصی رفاهی با دبیری علی خادمی، کارگروه تخصصی آموزش و پژوهش با دبیری احسان عباسی و کارگروه تخصصی تقویت و توسعه رسانه های استان به دبیری علی محمد جهانی در محل نگارخانه بجنورد برگزار شد.

وی با بیان اینکه دبیری کارگروه های تخصصی برعهده مدیران مسئول هفته نامه ها و نمایندگی خبرگزاری ها در استان بود، تصریح کرد: در این کارگروه همه مدیران رسانه های استان حضور داشتند.

رضایی خاطرنشان کرد: تعداد کل رسانه های استان شامل نشریه  دفاتر سرپرستی روزنامه های سراسری و نمایندگی خبرگزاری های دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خراسان شمالی ٢٨ رسانه می باشد.

گفتنی است؛ کارگروه های تخصصی و نشست هم اندیشی مدیران رسانه های خراسان شمالی در محل نگارخانه بجنورد (معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان) با حضور همه مدیران رسانه های استان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: