• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1086-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

8 طرح به عنوان طرح های پژوهشی اولویت دار در خراسان شمالی مصوب شد

مدیر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 11 طرح پژوهشی از سال های گذشته در این استان وجود دارد که نیمه کاره باقی مانده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، گریوانی در جلسه شورای برنامه ریزی استان افزود: تکمیل این طرح های پژوهشی نیازمند اختصاص 100 میلیون تومان اعتبار است.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر آن 39 طرح جدید نیز برای انجام پژوهش به این دفتر ارسال شده است، ادامه داد: از میان آن ها هشت طرح به عنوان طرح های اولویت دار در سال جاری در نظر گرفته شده است.

به گفته گریوانی تدوین برنامه جامع شناسایی و کنترل آسیب های فرهنگی، دینی و اجتماعی، مناسب سازی مبلمان شهر از منظر تحقق و عدالت اجتماعی، تهیه الگوی راهبردی توسعه بوم گردی کارآفرینانه از جمله این طرح هاست.

وی شناسایی مخاطرات فیزیکی و سایبری محتمل بر بستر فضای اطلاعات، کیفیت سازی و تدوین مدل آموزشی مهارت های زندگی در کاهش آسیب های اجتماعی در استان، تهیه و تدوین طرح ساماندهی حاشیه نشینی شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین، تهیه مدل مدیریت عملکرد دستگاه های اجرایی استان، شناسایی و اولویت بندی راهکارهای افزایش درآمدهای استانی از طرح های دیگر هستند.

گفتنی است در این جلسه اختصاص مبلغ 100 میلیون تومان برای تکمیل 11 طرح پژوهشی مصوب شد.

علاوه بر آن انتخاب 8 طرح ارائه شده به عنوان اولویت های پژوهشی استان از دیگر مصوبات این جلسه بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: