• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1286-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

کمبود اعتبار مانعی بر سر راه ساخت خوابگاه برادران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: کمبود اعتبار مانعی بر سر راه ساخت خوابگاه برادران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد است.

دکتر رجبعلی وثوقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه طی سال های اخیر میران درآمد دانشگاه نیز کاهش یافته است، افزود: این امر نیز مشکلات موجود را دوچندان کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که در گذشته یکی از عللی که از سوی مسئولان در خصوص عدم ساخت خوابگاه مطرح می شد، عدم تمایل دانشجویان آقا در خوابگاه بوده است، اظهار کرد: این موضوع نیز درست است چراکه تعدادی از دانشجویان به دلیل سهولت در رفت و آمد ترجیح می دهند در خوابگاه زندگی نکنند.

وثوقی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد فاقد خوابگاه برای دانشجویان پسر است، بیان کرد: زمین لازم برای ساخت ساختمان خوابگاه موجود است اما ساخت آن نیازمند 2.5 تا سه میلیارد تومان اعتبار است که مهیا کردن این رقم مشکل است.

وی با تصریح بر اینکه در خصوص خوابگاه دانشجویی دختران مشکلی وجود ندارد، توضیح داد: ظرفیت خوابگاهی خواهران به اندازه کافی وجود دارد و در حال حاضر پاسخ گوی نیاز دانشجویان دختر است.

وثوقی تصریح کرد: علاوه بر آن ساختمان هایی به عنوان پانسیون نیز برای استقرار دانشجویان دختر اجاره شده است که نظارت های کافی بر روی آن انجام می شود و می توان از آن استفاده کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: