• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1586-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی:

رشته های پزشکی در دانشگاه های آزاد واحد خراسان شمالی فعال می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی گفت: پیگیری ها برای جذب رشته های پزشکی در دانشگاه های آزاد موجود در این استان در حال انجام است.

دکتر وثوقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته در خصوص موضوع مذکور جلسه ای نیز برگزار شد، افزود: جلسه به نتایج خوبی منتج شده است.

وی ادامه داد: تلاش بر این است تا این رشته ها در دانشگاه آزاد شیروان راه اندازی شود.

به گفته وثوقی با موافقت انجام شده رشته های داروسازی و دندان پزشکی نیز فعال خواهند شد.

وی در پاسخ به این سوال که قرار بر این بود تا برای راه اندازی رشته های پزشکی در دانشگاه آزاد بیمارستانی در منطقه گلستان شهر بجنورد ساخته شود و حتی عملیات ساخت تا حدودی نیز انجام اما متوقف شد؟ اظهار کرد: درصدد آن هستیم تا با جذب رشته های پزشکی از ظرفیت های بیمارستان های دولتی در داخل استان استفاده کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر در شهر شیروان دو بیمارستان بزرگ با 400 تخت بیمارستانی وجود دارد که دانشجویان می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

وی تاکید کرد: علاوه بر آن درخصوص پروژه مذکور در منطقه گلستان شهر بجنورد اقدام چندانی انجام نشده و فقط امر گودبرداری انجام شده است.

وثوقی خاطرنشان کرد: قرار بر این نیست پروژه ساخت بیمارستان متوقف شود اما باید دو اصل نیازسنجی و تامین اعتبار برای ساخت این پروژه در نظر گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: