• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-2387-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

راه اندازی سینما سیار در شهرستان راز و جرگلان

مدیر انجمن سینمای جوانان خراسان شمالی از راه اندازی سینما سیار در بخش های مرکزی، غلامان و راز و جرگلان خبرداد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ محمد رضا علی آبادی با بیان اینکه اکران فیلم ها در سالن های در نظر گرفته شده توسط شورای فرهنگی شهرهای راز و جرگلان و غلامان انجام می شود، تصریح کرد: تجهیزات لازم برای اکران فیلم های به روز سینما،آماده و به زودی در این مناطق سینمای سیار با کیفیت بسیار بالا راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار کرد: دستگاه پروژکتور حرفه ای و پرده دیتا برای اکران فیلم های به روز سینمایی در شهرستان راز و جرگلان و شهر غلامان،آماده و به منظور اکران فیلم در این شهرستان مستقر خواهد شد.

علی آبادی، هدف از اجرای این طرح را بهره مندی جوانان و نوجوانان و علاقمندان شهرهای مرزی از سینمای روز ایران و توجه به هنر فاخر سینما در این شهرستان برشمرد.

وی همچنین اضافه کرد: تاکنون به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و سازمان سینمایی کشور مجتمع های فرهنگی و هنری شهرستان های بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم به امکانات پخش فیلم مجهز شده اند که در حال حاظر فیلم های فاخر سینمایی کشور در این مجتمع ها برای علاقمندان اکران می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: