• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-1590-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی:

3.5 درصد به اعتبارات شهرستان اسفراین اضافه شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: سه و نیم درصد به اعتبارات شهرستان اسفراین اضافه شده است .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، احسانعلی عالی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اسفراین که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اعتبارات شهرستان اسفراین در سال گذشته ۱۱.۵ درصد از کل اعتبارات استان از منابع مختلف بود که مبلغی در حدود ۴۹ میلیارد تومان بود .

وی ادامه داد: در سال ۹۷ با پیگیری های صورت گرفته و با توجه به بازنگری در شاخص ها اعتبارات شهرستان اسفراین به ۱۴.۵ درصد افزایش پیدا کرد .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی عنوان کرد: با توجه به اینکه اعتبارات در کل کشور کاهش پیدا کرده است، ۴۹ میلیارد تومان به شهرستان اسفراین اعتبار ابلاغ کرده ایم اما ارتقا شاخص ها و 0.27 درصد مالیات بر ارزش افزوده را توزیع نکرده ایم و اعتبارات تاکنون حدود ۴۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است .

وی افزود: یکی از دستورات مهم استاندار بحث اتمام پروژه های نیمه تمام است که بالغ بر ۱۰۰۰ پروژه از زمانی که استان شکل گرفته است و هنوز به اتمام نرسیده اند و باید ۲۲۶ پروژه با مبلغی بالغ بر ۱۳۵ میلیارد تومان تا دهه فجر به بهره برادری برسند .

احسانعلی عالی در خصوص اعتبارات تخصیص یافته بیان کرد: از محل اعتبارات ملی استانی شده ۸۴ درصد تخصیص گرفته ایم که حدود ۴۰ درصد ابلاغ شده است و اکنون در خزانه است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: