• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5584-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی:

برق رسانی و اتمام گازرسانی در راز و جرگلان اولویت کار مدیران خدمات رسان باشد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به این که یکی از تاکیدات مهم و اصلی دولت، خدمات رسانی سریع و به موقع به روستاها و شهرستان های محروم است، لذا هدف تمام دستگاه های خدمات رسان استان باید حل سریع مشکلات مردم هر منطقه باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از  اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، رضا رجب زاده در جلسه بررسی مشکلات گازرسانی به روستاهای شهرستان راز و جرگلان اظهار کرد: باید تصمیمات لازم برای حل مشکلات پروژه گازرسانی روستاهای راز و جرگلان اتخاذ و با همکاری و مساعدت ادارات سریع تر انجام شود تا شاهد سرعت بخشی به این امور باشیم زیرا ملاک ما رضایتمندی مردم است.

وی با تاکید بر این که فرمانداران و بخشداران باید در حل سریع مشکلات مردم هر منطقه پیش قدم باشند، افزود: تعیین تکلیف وضع موجود و استفاده از قوانین پایین دستی و بالادستی برای حل مشکلات گازرسانی باید در اهم اولویت ها قرار گیرد تا سریع تر بتوانیم با دستگاه های خدمات رسان این مشکلات را تا آغاز فصل سرما حل کنیم.

رجب زاده تصریح کرد: برق رسانی روستاهای دوردست و اتمام گازرسانی به تمام نقاط شهرستان راز و جرگلان باید در اولویت کار فرماندار، بخشدار و دستگاه های خدمات رسان قرار گیرد هر چند تاکنون هم اقدامات قابل توجهی در این خصوص انجام گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: