• دوشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-2690-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

فرماندار خبر داد.:
پوشش 99 درصدی روستاهای شهرستان اسفراین برای طرح گازرسانی

فرماندار شهرستان اسفراین از پوشش 99 درصدی روستاهای این شهرستان برای طرح گازرسانی خبر داد.

جواد نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه اجرای این طرح ها برای محرومیت زدایی در منطقه انجام می شود، گفت: پروژه بزرگ ترسیب کربن، رایزنی برای توسعه بخش صنعتی، توسعه راه‌های ارتباطی و ترانزیتی شهرستان، کوتاه کردن مسیر جاده‌ای شهرستان به کلان شهرها و اتصال خط راه‌آهن سراسری کشور از طریق محور راه‌اهن جوین-‌ اسفراین- بجنورد و ... از جمله برنامه‌ها برای محرومیت‌زدایی شهرستان هستند.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های اسفراین جهت فعالیت‌های اقتصادی تامین و تجهیز شده است، افزود: وجود زیرساخت‌های شهرک صنعتی اسفراین با مساحتی در حدود 100 هکتار و دو ناحیه صنعتی عباس آباد و بام با مساحت 75 و 46 هکتار و مجتمع گلخانه‌ای کلاته سست با مساحت 50 هکتار یکی از مصادیق مهم تامین و تجهیز زیرساخت‌ها برای فعالیت‌های اقتصادی است.

وی در خصوص فعالیت بخش خصوصی در شهرستان عنوان کرد: در ابتدای سال جاری با تشکیل دفتر خدمات سرمایه‌گذاری در مجموعه فرمانداری و برگزاری جلسات هفتگی پنجره واحد سرمایه‌گذاری به متقاضیان سرمایه‌گذاری کمک می‌کند .

نوروزی افزود: این افراد با ارائه طرح خود و اقدامات بعدی از اخذ موافقت اصولی تا استعلامات چندگانه و مشکلات ایجادی در بقیه مسیرها تا حصول به نتیجه به عنوان بازو توانمند، بخش خصوصی را همراهی می‌کند و احصا فرصت‌های سرمایه شهرستان و نظارت و پیگیری روند پیشرفت اجرا طرح‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان از جمله وظایف هفتگانه این دفتر است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: