• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-187-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

خراسان شمالی در جایگاه پنجم استان‍‌های شرکت کننده در انتخابات بازرسان خانه مطبوعات

‍مدیرخانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: با برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات خراسان شمالی که همزمان با 19 استان کشور برگزار شد؛ این استان به لحاظ میزان مشارکت اعضا در انتخابات، پنجم شد.

علی خادمی در گفت‌وگو با ایسناف منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: بر اساس دو دعوت نامه مجمع عمومی عادی و فوق العاده که 14 تیرماه جاری منتشر شد؛ اعضای اصلی خانه مطبوعات این استان همزمان با 19 استان دیگر کشور در انتخابات اصلاح اساسنامه خانه مطبوعات و انتخاب بازرسان شرکت کردند.

وی افزود: این انتخابات صبح و عصر امروز یک شنبه به صورت الکترونیکی و با نظارت هیات مدیره سنی خانه مطبوعات و نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزارشد.

خادمی اظهار کرد: در انتخابات بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های استان، 66.7 درصد از اعضای اصلی خانه مطبوعات شرکت کردند که به این ترتیب خراسان شمالی پس از استانهای کرمان جنوب، هرمزگان، آذربایجان شرقی و بوشهر در رده پنجم جدول میزان مشارکت استان ها قرار گرفت.

مدیرخانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: بر اساس آرای الکترونیکی اعضا، خانم نازلی حیدرزاده با 35 رای؛ آقای جواد آگاهی با 28 رای به عنوان بازرس اصلی و آقای وحید خادمی با 20 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

به گفته خادمی اکثریت اعضای شرکت کننده در انتخابات صبح امروز به اصلاح اساسنامه خانه مطبوعات رای منفی دادند.

گفتنی است: خانه مطبوعات خراسان شمالی هم اکنون دارای 82 عضو اصلی و افتخاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: