• پنجشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-585-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

دولت فرصت بیشتری برای فعالیت استانداران خراسان شمالی مهیا کند

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان این که استاندار جدید از گذشته تا به امروز مدیریت های مختلف و مهمی را از جمله نمایندگی مجلس تجربه کرده است، ادامه داد: ما در کاشمر در یک دوره انتخابات رقابت کردیم و امروز رفاقت می کنیم؛ ایشان نیز مانند آقای صالحی آخوند مسلک است و به طور حتم این استان صحنه خدمت می شود .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام یعقوبی در آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی با بیان این که خدمت به مردم، گره گشایی از کار مردم و مدیریت صحیح باید ویژگی های مدیران ارشد باشد، بیان کرد: باید در سایه ثبات مدیریتی چشم اندازهای یک استاندار به منصه ظهور برسد .

وی توصیه کرد: دولت فرصت بیشتری برای فعالیت استانداران مهیا کند چون چشم اندازهای توسعه استان ها در سایه ثبات مدیریت هاست که به خوبی شکل می گیرد .

وی با برشمردن ویژگی های مدیران و افرادی که می توانند جلودار و مسئول کلان شوند، گفت: این افراد باید ۳ میدان را بپایند؛ میدان رعایت چارچوب ها، غضب و خشم و خوب و پدرانه مدیریت کردن کسانی که مسئولیت آن ها را پذیرفته است .

امام جمعه مرکز استان با اشاره به آشنایی دیرینه خود با استاندار جدید خراسان شمالی تصریح کرد: گذشته بسیار خوبی استاندار جدید دارند و امیدواریم آقای خباز این سنگر کلیدی استان را با تلاش بیشتر و ادامه راه گذشتگان ادامه دهند .

رئیس کل دادگستری استان نیز در این آیین گفت: شایسته سالاری ملاک اصلی دین برای انتصابات است و رمز موفقیت یک مدیر باید تعهد، تخصص ، توانمندی ، کارآمدی و خدمت خالصانه باشد .

حجت الاسلام جعفری خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در کنار سایر قوا وظیفه خود می داند که در کنار دستگاه  مجریه و مجلس با ایجاد فضای همدلی و همراهی در جهت خدمت به مردم حرکت کند .

علی قربانی نماینده مردم پنج شهرستان استان در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: بالندگی و توسعه این استان بسیار حائز اهمیت است بنابراین انتظار ما از استاندار جدید پیگیری پروژه های مهمی از جمله راه آهن، بزرگراه بجنورد- گلستان، فرودگاه، جاده میامی، راه آهن جوین، فاز دوم پتروشیمی و توسعه سرمایه گذاری هاست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: