• جمعه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

توسعه و پیشرفت در گروی ثبات مدیریت است

امام جمعه بجنورد با تاکید بر ثبات مدیریت و گلایه از کوتاه بودن عمر مدیریت ها در این استان، گفت: تغییر مدیریت کلان استان در سال های گذشته باعث عقب ماندگی خراسان شمالی شده است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد در مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: توسعه و پیشرفت استان در گروی فرصت برای عملیاتی کردن برنامه های بلند مدت بوده اما در طول سال های گذشته 9 استاندار در این استان خدمت کرده است.

وی با بیان اینکه مدیریت کلان تا به کاستی و کمبودهای استان آشنا می شود، زمان تودیع و معارفه وی فرا رسیده است، اضافه کرد: شرط توسعه و حل مشکلات در گروی ثبات مدیریت است و مسئولان در سطح کلان، نباید فرصت خدمت از مردم را با تصمیم های نابهنگام بگیرند.

وی با اشاره به اینکه در طول 6 سال امامت جمعه شهرستان چهار استاندار را دیده ام، افزود: ثبات در مدیریت در روند توسعه مهم است و امید می رود استاندار جدید با توجه به پیشینیه مدیریتی، به روند پیشرفت خراسان شمالی سرعت دهد.

حجت الاسلام یعقوبی خواستار توجه ویژه استاندار به موضوع اشتغال جوانان و استفاده از پتانسیل نیروی انسانی شد و ادامه داد: امید است با استفاده از ظرفیت های بالقوه و بالفعل شاهد توسعه بیش از پیش این استان در عرصه های مختلف باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر کنترل گرانی ها و لزوم حل مشکلات معیشتی مردم، تصریح کرد: گرانی خلق مردم را تنگ می کند.

حجت الاسلام یعقوبی با تاکید بر رواج اخلاق نیکو و خوش رویی در جامعه، گفت: گرانی و مشکلات معیشتی طاقت مردم را کاسته و مسئولان باید با کنترل روند گرانی ها و مشکلات اقتصادی، از دغدغه های اخلاقی اجتماع بکاهند.

وی در ادامه سخنان خود نماز جمعه راحرکتی جمعی و نمادی از اتحاد و وحدت عنوان کرد و یادآور شد: نماز جمعه دژ مستحکمی در برابر دشمنان انقلاب بود که هر هفته همدلی ملت را به نمایش می گذارد.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه در مواردی حرکات شیطنت آمیز و تبلغیات منفی علیه نماز جمعه و ائمه جمعه صورت می گیرد، افزود: این توطئه های دشمن علیه این نماد فرهنگی دینی جامعه بوده و دشمنان اسلام از این حرکت عبادی سیاسی هراس دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: