• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-885-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

فرماندار مطرح کرد:

55 درصد سهم اسفراین از تسهیلات اشتغال پایدار

فرماندار اسفراین گفت: سهم شهرستان اسفراین از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ۵۵ درصد است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، جواد نوروزی در دومین جلسه شورای اداری که ششم تیرماه در سالن جلسات فرمانداری اسفراین برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون از ۲۶ میلیارد تومان پرداخت که در تسهیلات اشتغال پایدار روستایی که در سطح استان انجام شده است، ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مربوط به شهرستان اسفراین است.

وی در خصوص وضعیت مصرف انرژی، بیان کرد: کشور با حدود ۸۰ میلیون نفر جمعیت به اندازه یک کشور ۲۴۰ میلیون نفری مصرف انرژی دارد و باید فرهنگ درست مصرف در بین مردم نهادینه شود و از مدیران دستگاه های اجرایی باید آغاز شود تا الگو برای جامعه باشند و بتوان با صرفه جویی در انرژی به ایجاد زیرساخت ها کمک کرد.

جواد نوروزی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد رسانه های جهان در اختیار مستکبرین هستند، خاطرنشان کرد: دشمن با سخن پراکنی ها و سیاه نمایی ها خواب بدی را برای کشور ما دیده است و رمز موفقیت در این دوره زمانی وحدت و همدلی است.

فرماندار اسفراین در خصوص وضعیت بازار اظهار کرد: دولت عزم جدی در برخورد با بی نظمی های بازار دارد و در این راه از اصناف نیز کمک خواهد گرفت و تاکنون هیچ محدودیتی در ثبت سفارشات نداشته ایم و بهترین اجناس با دلار ۴۲۰۰ تومان به فروش می رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: