• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-486-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:
مطالبات دانشگاه بجنورد پیگیری می شود

استاندار خراسان شمالی قول مساعد برای پیگیری و رسیدگی به مطالبات و خواسته های دانشگاه بجنورد و دانشجویان را داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا خباز در دیدار با رئیس دانشگاه بجنورد اظهار کرد: دانشگاه مبدأ تحولات و رشد و پیشرفت جامعه است و انتظار داریم دانشگاهیان و دانشجویان در عرصه توسعه همه جانبه استان مشارکت جدی داشته باشند؛ ضمن این که مطالبات آنان نیز پیگیری می شود.

وی تصریح کرد: توجه به مباحث خیران در دانشگاه ها نیز حائز اهمیت است که می توان از ظرفیت آنان به خصوص در بخش احداث خوابگاه ها استفاده کرد.

وی در ارتباط با مشکل اصلی دانشجویان دانشگاه بجنورد یعنی سرویس ایاب و ذهاب اظهار کرد: این مطالبه، حداقل خواسته های دانشجویان است که باید سریع تر تعیین تکلیف شود تا در سال تحصیلی جدید چنین مشکلی نداشته باشیم.

رئیس دانشگاه بجنورد نیز در این دیدار گفت: استانداری خراسان شمالی همیشه در مباحث اعتبارات همراه این دانشگاه بوده و همیشه شاهد نگاه مثبت و فراهم آوردن انگیزه های لازم از سوی استانداری برای پیشبرد اهداف دانشگاه بوده ایم.

احمد محقر ادامه داد: دانشگاه بجنورد به عنوان دانشگاه معین برای مباحث ساماندهی و ماموریت گرا کردن آموزش عالی موسسات در حال توسعه انتخاب شده که هدف اصلی آن حفظ وضع موجود و کیفی کردن است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: