• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-2714-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:
هدف از بازرسی مچ گیری نیست

استاندار خراسان شمالی گفت: هدف از بازرسی مچ گیری نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا خباز در دیدار با مدیرکل بازرسی استان افزود: بازرسی امری فطری، ضروری و قانونی است اما هدف از آن مچ گیری از مدیران نیست .

وی با بیان اینکه به امر نظارت اعتقاد ویژه ای دارم، اظهارکرد:  هدف سازمان بازرسی مچ گیری از مدیران نیست و بنده همواره از مدیران دستگاه های اجرایی خواسته ام برای پیشگیری از بروز تخلفات اداری احتمالی که منجر به کاهش اعتماد مردم به دولت خواهد شد، با سازمان بازرسی همکاری لازم را داشته باشند .

وی ادامه داد: انسان به ما هو انسان همواره نیازمند نظارت است و وظیفه بازرسان در جمهوری اسلامی ایران باید امر به معروف و نهی از منکر باشد که تضمین کننده دیگر دستورات دینی است .

خباز تصریح کرد: با همکاری و تعامل با سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و دستگاه قضایی علاوه بر جلوگیری از تخلفات اداری شاهد کاهش هزینه ها خواهیم بود و تاکید دارم بازرسان باید زودتر احتمال بروز تخلفات را به مدیران گوشزد کنند .

وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل اتفاقات خوبی در حوزه سلامت اداری استان خراسان شمالی رقم بخورد و مردم شاهد اقدامات خوب، ارزشمند و سلامت آفرین در محیط های اداری باشند .

بر اساس این گزارش، احمد مهرپرور، مدیرکل بازرسی خراسان شمالی در ابتدای این دیدار به بیان اقدامات و عملکرد های حوزه کاری خود پرداخت و با اشاره به برگزاری همایش بازرسی و ارتقای سلامت اداری که اوایل ماه جاری در بجنورد برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری این همایش جلوگیری از بروز دوباره آسیب ها و تاکید بر توان افزایی نظارت های درون دستگاهی بود که با استقبال خوبی همراه شد و بنا داریم در ادامه با بررسی بازخوردها و در صورت تایید نماینده عالی دولت در استان، این همایش دوباره برگزار شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: