• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-686-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

/۴۰ سالگی انقلاب اسلامی - جهاددانشگاهی رویش کارآیی و وفاداری/

سرپرست دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی:
فعالیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه فرهنگی و اجتماعی مثبت بوده است

سرپرست دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی گفت: فعالیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه فرهنگی و اجتماعی مثبت بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی دکتر جلیل مسعودی فرد با حضور در این رسانه به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی و روز خبرنگار اظهار کرد: جهاددانشگاهی از نهادهای فعال در عرصه کارآفرینی و مناظرات دانشجویی است.

وی با بیان اینکه جهادددانشگاهی از نهادهای موثر در استان خراسان شمالی است، اظهار کرد: فعالیت های جهاد دانشگاهی در انجام امورات فرهنگی و اجتماعی بازخورد مثبتی در استان داشته است.

مسعودی فرد خاطر نشان کرد: دانشجویان به شدت نیازمند برگزاری جلسات گفت وگو و مناظره هستند تا بتوانند آرا و نظرات مخالف را تحمل کنند و با منطق و استدلال به آن‌ها پاسخ دهند و جهاددانشگاهی در تقویت این روحیه موثر عمل کرده است.

وی همچنین گفت: حضور دانشجوی کارآفرین در دانشگاه یک ضرورت مهم است که جهاد دانشگاهی در این عرصه و هدایت دانشجویان نیز در این زمینه عملکردی مثبت داشته است.

رئیس دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی بیان کرد: می توان از دیگر فعالیت های مثبت جهاد دانشگاهی به فعالیت خبرگزاری های ایسنا و ایکنا در سطح استان اشاره کرد.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی از اثر گذاران نهادهای دانشگاهی در عرصه‌های فرهنگی واجتماعی بوده است و می تواند با کسب تجربیات تازه تر موفقیت های بیشتری بدست آورد.

مسعودی فرد تاکید کرد: امیدواریم دانشجویان و دانشگاهیان نیز از این فضایی که در اختیار آنها قرار گرفته است به درستی استفاده کنند و شاهد موفقیت‌های هرچه بیشتر آنان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: