• جمعه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بجنورد:

برخورد با مفسدین اقتصادی خواست مراجع تقلید و مردم است

امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به نامه اخیر آیات عظام و مراجع تقلید مبنی بر برخورد دستگاه قضا با متخلفین اقتصادی، گفت: دستگاه قضا با شجاعت و به خواست مردم با مفسدین عرصه اقتصاد قاطعانه برخورد کند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی، حجت‌الاسلام‌ سید مرتضی موسوی جاجرمی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد در مصلی امام خمینی(ره)، اظهار کرد: بستن رخنه های فساد توسط دولت، تغییر در تیم اقتصادی و برکناری مدیران ناکارآمد، صادقانه با مردم مسائل را بیان کردن و غیره از جمله انتظارات از دولت برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است.

وی با تاکید بر حضور مدیران کارآمد و انقلابی در کشورمان تصریح کرد: چه اشکالی دارد اگر وزیر و یا مدیری از عهده انجام مسئولیت خود برنیامده برکنار شده و فرد اصلح جایگزین شود؟

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی گرانی کشور، دشمنان نظام بر طبل ناکارآمدی کوبیده و از فرصت سو استفاده می کنند، خاطرنشان کرد: دولت موظف به حل مشکلات معیشتی مردم است و در صورت نیاز به تغییر و تحول، جوانان انقلابی و کارآمد بسیاری آماده قبول مسئولیت و خدمتگزاری اند.

حجت الاسلام موسوی جاجرمی با اشاره به سالروز بمباران شیمایی ژاپن توسط آمریکایی ها، گفت: تاریخ آمریکا نشان از حس چپاول و وحشی گری این کشور است که امروز باید خواب تسلط بر ایران را به گور ببرد.

وی تصریح کرد: آمریکا حاظر نیست پیمان منع سلاح های هسته ای را امضا کند و با مخالفت با رسیدن کشورمان به دانش هسته ای، می خواهند همیشه ما را وابسته به خود نگهدارند.

امام جمعه موقت بجنورد با تاکید بر اینکه نظام ایران همیشه صلح طلب بوده و در طول تاریخ حیات انقلاب، بارزترین ویژگی آن دفاع از کشورهای مظلوم دنیا و مسلمانان بی پناه است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی سبب شد زمینه بیگاری کشیدن آمریکا از مسلمانان از بین برود.

حجت الاسلام موسوی جاجرمی اضافه کرد: ایران اسلام با حق طلبی ابهت آمریکایی را از بین برده و با حق طلبی 40 سال است که زمینه بیداری ملت های دنیا را ایجاد کرده است.

وی افزود: طبق فتوای رهبر معظم انقلاب استفاده از سلاح هسته ای حرام اما بهره بردن از انرژی هسته ای در صنایع مختلف، حق ملت ایران است که آمریکایی ها با این حق مسلم مردم با هدف وابستگی همه جانبه به خودشان مخالف اند.

امام جمعه موقت بجنورد در بخشی از سخنان خود به موضوع خانواده و آسان گرفتن ازدواج جوانان اشاره کرد و یادآور شد: دشمنان اسلام با مطرح کردن ازدواج های مدرن به دنبال فساد گستری در جامعه اند که در این راستا تبلیغات صدا و سیما و حوزه های علمیه علیه این اقدامات ضد فرهنگی بسیار مهم است.

حجت الاسلام موسوی جاجرمی ازدواج آسان و تشکیل خانواده را توصیه ائمه اطهار ذکر کرد و خطاب به خانواده ها توصیه کرد با آسان گرفتن ازدواج پسران و دختران و مراعات در مهریه و تهیه ساده اسباب جهیزیه، هرچه زودتر زندگی جوانان خود را سر و سامان دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: