• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-4284-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:

دستگاه های اجرایی استخدامی فرزندان ایثارگران را پیگیری کنند

استاندار خراسان شمالی در رابطه با اجرای قانون استخدامی فرزندان ایثارگران در دستگاه های اجرایی گفت: هر آن چه در قانون آمده است، باید مورد اجرا قرار گیرد بنابراین دستگاه های اجرایی این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا خباز با بیان اینکه خدمت به جامعه ایثارگران بالاترین خدمت هاست، افزود: محبوب ترین و شریف ترین انسان ها، جامعه ایثارگران هستند و خداوند به ما توفیق داده است تا خدمتگزار آنان باشیم.

وی ادامه داد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توشه آخرت و موجبات خیر و برکت در زندگی فرد را فراهم می‌آورد و این در حالیست که ایثارگران کار خالصانه و بدون منت را برای رضای خداوند انجام داده اند که اثرات آن را دوچندان می کند.

وی در ادامه سخنان خود تاکیدی بر سرکشی منظم و مستمر از خانواده های شاهد و ایثارگر داشت و افزود: بنده به موضوع سرکشی از خانواده های شهدا و ایثارگران چنان اهمیت می دهم که همیشه جزو اولویت های کاری من است و به هر میزانی که بتوانیم به آنان خدمت کنیم، بدون شک نزد خدا اجر بیشتری خواهیم داشت زیرا ایثارگران برای تمامیت ارضی  و عزت این کشور جانفشانی های مضاعفی کردند که سرکشی از آن ها کمترین کار ممکن است.

خباز تصریح کرد: هر چند که سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران جزو وظایف قانونی مدیران است اما در شورای اداری استان مدیرانی که توجه بیشتری به مقوله حل مشکلات ایثارگران و سرکشی از آنان داشته اند، تشویق می شوند تا مدیران دیگر نیز به این موضوع اهمیت بیشتری بدهند.

وی در خصوص اجرای قانون استخدامی فرزندان ایثارگران در دستگاه های اجرایی نیز اظهار کرد: هر آن چه در قانون آمده است، باید مورد اجرا قرار گیرد بنابراین دستگاه های اجرایی این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: