• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-3814-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

تیم واکنش سریع هلال احمر در اسفراین مستقر می شود

رئیس هلال احمر شهرستان اسفراین گفت: در حال آماده سازی تیم واکنش سریع هستیم تا در شهرستان مستقر شود.
ابراهیم صارمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: این تیم آموزش های تخصصی و سخت می بیند تا در هنگام حادثه با سرعت بیشتری عمل کند.
وی ادامه داد: کار اصلی هلال احمر امداد و نجات است و از پیش دبستانی با طرح غنچه های هلال، دانش آموزی با طرح دادرس یعنی دانش آموز آماده در روزهای سخت و در دانشگاه ها به فعالیت و جذب نیرو می پردازد.
صارمی افزود: در مجتمع فنی و مهندسی و دانشکده علوم پزشکی اسفراین برنامه هایی به مناسبت های مختلف برگزار شده است تا به وسیله آن بتوانیم هم با دانشگاه ها در ارتباط باشیم و هم بتوان از دانشجویان نیرو جذب کرد.
رئیس هلال اهمر اسفراین خاطر نشان کرد: تا کنون21 مدرسه در شهرستان آموزش داده شده است تا در هنگام وقوع حادثه بتوانند به موقع عمل کنند.
وی با اشاره به وضعیت تجهیزات هلال احمر در شهرستان عنوان کرد: از لحاظ منابع و تجهیزات لوجستیکی شهرستان در وضعیت خوبی قرار دارد و همه ی امکانات به طور 24 ساعته بررسی می شوند و هر30 کیلومتر در جاده های شهرستان یک پایگاه هلال احمر وجود دارد که کمتر از پنج دقیقه به محل حادثه های جاده ای می رسند.
صارمی ادامه داد: تنها در پایگاه عباس آباد که یک پایگاه سیار است و در جاده ی اسفراین_سبزوار مستقر است، ست نجات وجود ندارد، اما در سایر پایگاه ها امکانات لازم وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: