• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-1590-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

شهردار بجنورد خبر داد:

راه اندازی مرکز تفریحی بانوان در بش قارداش تا تابستان امسال/
شهربازی باباامان 40 روز دیگر به بهره برداری می رسد

شهردار بجنورد گفت: تمامی تلاش ها در حال انجام است تا مرکز تفریحی بانوان در محل بوستان بش قارداش تا تابستان امسال به بهره برداری برسد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، روح الله براتیان در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، با اشاره به اینکه هم اکنون این پروژه 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: به علت برخورد با افزایش قیمت ها، یک هفته از اجرای برنامه کاری عقب هستیم و سعی می کنیم که این وقفه زمانی را جبران کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون بخش استخر کودکان و محوطه سازی به پایان رسیده است و در حال ساخت دیوارسازی و سرویس نگهبانی هستیم.

براتیان همچنین از مرمت سقف مقبره مفخم در بوستان بش قارداش خبر داد و اظهار کرد: سقف این مقبره با مشکل برخورد کرده بود که هم اکنون مرمت آن رو به پایان است.

وی با بیان اینکه شهرداری بجنورد تملک اراضی بش قارداش را در دستور کار دارد، تصریح کرد: تاکنون 410 هکتار از اسناد اراضی این بوستان آماده شده که به تملک شهرداری درآید.

این مقام مسئول تاکید کرد: شهرداری بجنورد در نظر دارد تا سطح پارکینگ های موجود در بوستان بش قارداش را افزایش دهد که این امر در شمال این بوستان انجام می شود و هم اکنون زمین در نظر گرفته شده آماده آسفالت است و با تکمیل این پروژه، ظرفیت پارکینگ این مجموعه به دو برابر افزایش خواهد یافت.

وی در رابطه با شهربازی که قرار است در محل پارک باباامان ساخته شود، اظهار کرد: سرمایه گذار اجرای این پروژه قول تکمیل این پروژه را تا 40 روز آینده داده است و هم اکنون تجهیزات بازی برای این شهربازی نیز خریداری شده است.

شهردار بجنورد از ساخت پارک موزه ارتش در این شهر خبر داد و گفت: تفاهم چهارجانبه ای منعقد شده که قرار است تا مقبره موجود در آن توسط اداره کل میراث فرهنگی استان مرمت و فضاسازی آن توسط شهرداری انجام شود.

وی در ادامه گفت: قرار بر این است تا منطقه پلنگ دره در اطراف باباامان به عنوان مقصد گردشگری تعریف و ساخته شود و هم اکنون مراحل اجرایی کار و تملک اراضی در دست اقدام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: