• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5484-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:

صحت آمار اشتغال به تایید تأمین اجتماعی منوط است

استاندار خراسان شمالی، درستی آمار اشتغال را به تأیید این سازمان منوط دانست و تلاش ها و اقدامات سازمان تامین اجتماعی را در جلب رضایت مردم ستودنی دانست و گفت: این سازمان به رغم تمام بی مهری هایی که در سنوات گذشته نصیبش شده اما هم چنان در مسیر کسب رضایت مشتریان خود قدم برمی دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدرضا خباز در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی و معاونان این مجموعه، به بدهی بالای دولت به  سازمان تامین اجتماعی طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: باتوجه به وضعیت مالی کشور و تحریم ها، پرداخت بخشی از بدهی دولت از طریق واگذاری واحدهای تولیدی به سازمان مایه خرسندی تامین اجتماعی است و امیدواریم دولت بتواند تمام طلب این سازمان را پرداخت کند.

وی ادامه داد: پرداخت به موقع مطالبات تامین اجتماعی در ارتقای کیفیت خدمات و تعهدات بیمه ای ودرمانی این سازمان بسیار تاثیرگذار است.

وی هم چنین  با تاکید بر این که در ارائه آمار اشتغال باید فهرست های پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد، گفت: درصورتی آمار اشتغال در استان درست است که از سوی تامین اجتماعی ثبت و تایید شده باشد.

خباز سازمان تامین اجتماعی را یکی از دستگاه های مهم درکشور برشمرد که نیازمند است تمام دستگاه ها همکاری لازم را با این مجموعه بزرگ داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: