• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1285-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اهل تسنن در روستای باغلق:

شهرستان راز و جرگلان از امنیت و وحدت کامل برخوردار است

امام جمعه اهل تسنن در روستای باغلق از توابع شهرستان راز و جرگلان گفت: شهرستان راز و جرگلان از امنیت و وحدت کامل برخوردار است.

آخوند یزدانی با حضور امام جمعه اهل تسنن روستای یکه سعود و یکی از علمای این منطقه در دفتر ایسنا به مناسبت روز خبرنگار افزود: در کشور ایران همه افراد با یکدیگر خواهر و برادر هستند و هیچ تفاوتی میان آن ها وجود ندارد و خدا را به علت وحدت موجود در کشور شکرگزار هستیم.

وی ادامه داد: امنیت و وحدت موجود در کشور از برکت امام راحل و وجود مقام معظم رهبری است.

یزدانی با بیان اینکه 70 نفر از اهل تسنن بخش جرگلان حافظ قرآن کریم هستند، اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون 170 طلبه موفق شده اند تا به مرحله آخوندی برسند.

دکتر رضا شاهین فر رئیس جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی در ادامه این جلسه بیان کرد: اتحاد و هم بستگی اهل سنت ویژگی خاص آن هاست و این اتحاد الگویی از وحدت و هم دلی در جامعه است.

وی با بیان اینکه در مجموعه جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا در حال فعالیت است، گفت: اخبار خبرگزاری ایکنا به 44 زبان دنیا ترجمه می شود و مقام معظم رهبری از خبرنگاران افتخاری این خبرگزاری هستند.

شاهین فر با اشاره به اینکه شهرستان راز و جرگلان دارای تنوع قومیت و خدمت است، افزود: جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی به همین دلیل آمادگی کامل دارد تا اقداماتی همچون ارائه آموزش های تخصصی، مشاوره و طرح های مشاغل خانگی را در این منطقه انجام دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: