• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-3787-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

آئین گرامیداشت روز خبرنگار در بجنورد برگزار شد

آئین گرامیداشت روز خبرنگار در بجنورد برگزار شد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی محمود ثمینی، سرپرست معاونت سیاسی  امنیتی استانداری خراسان شمالی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان صارمی و امانی از شهدای خبرنگار، افزود: امروز اگر افتخارآفرینی رزمندگان در دوران دفاع مقدس به ثبت رسیده و مردم در قالب تصویر با دلاورمردی های ایثارگران آشنا شده اند به واسطه از جان گذشتگی خبرنگاران شهید بوده است.

وی، با اشاره به اینکه صاحبان اندیشه در جهت آگاهی، بخشی و روشنگری جامعه گام بردارند، اظهار کرد: خبرنگاران با رسالت بسیار سنگین و بزرگی بر دوش دارند می بایست با روشنگری و اطلاع رسانی درست چراغ راه جامعه و در مسیری حرکت کنند که به اعتلای اهداف عالیه اسلام و ایران و آرمان های جمهوری اسلامی ایران و منافع ملی ما بینجامد.

وی، اذعان داشت: خبرنگاران در هر عرصه بسیار سخت و دشوار در آگاهی بخشی و انتقال مطالب به صورت صحیح حتی جان خودشان می گذرند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی، گفت: مسئولان به هیچ عنوان از خبرنگار متعهد نگران نیستند و نباید نگران باشند و با خیال آسوده، اطلاعات را شفاف در اختیار آنها قرار دهند.

ثمینی، با بیان اینکه انتقاد خبرنگارن باید برای رفع و اصلاح مشکل باشد، گفت: خبرنگار باید آزادی بیان  و آزادی پس از بیان داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران به عنوان نمایندگان افکار عمومی، آیینه ای از انعکاس واقعیت های جامعه هستند از این رو انتظار می رود مسئولان، تعامل خوبی با خبرنگاران داشته باشند.

گفتنی است؛ آیین جشن روز خبرنگار از سوی خانه مطبوعات استان و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مسئولان و خبرنگاران استان خراسان شمالی در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد برگزار شد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: