• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1686-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

/نخستین همایش کسب و کار و استراتژی‌های بهینه در شرایط رقابتی در بجنورد/

تغییر الگوهای کسب و کار مهمترین مسئله در حوزه مدیریت کسب و کار

دبیر علمی همایش مدیریت کسب و کار و استراتژی های بهینه در شرایط رقابتی گفت: مهمترین مسئله در حوزه مدیریت کسب و کار در شرایط رقابتی مدیریت تغییر و تغییر الگوهای کسب و کار است .

هادی دهگاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی در پاسخ به این سوال که کسب وکارها می توانند بدون تغییر و بازسازی، در بازار رقابتی بقا داشته باشند؟ افزود: کسب وکارها به این نتیجه رسیده اند که سودآوری سهولت خود را از دست داده و باید تغییر ایجاد کرد .

وی ادامه داد: مجموعه اقداماتی که مدیران کسب وکارها برای برون رفت از بحران دنبال می کنند تحت مدیریت کیفیت جامع (TQM) به اجرا در می آیند که همواره رسیدن به ایجاد تحول بنیادین را دنبال می کنند و در یک اصطلاح مهندسی مجدد (BPR) خلاصه می شود .

وی اظهار کرد: همایش مدیریت کسب و کار و استراتژی های بهینه در شرایط رقابتی امیدوار است با بازآموزی مفهوم مهندسی مجدد و تمرکز بر سایر محورهای علمی بتواند تأثیری شگرف بر حوزه کسب و کار استان ایجاد کند.

دهگاهی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه دیدگاه بازاریابی اجتماعی در مدیریت کسب و کار چیست؟اظهار کرد: مقصود از دیدگاه بازاریابی اجتماعی در مدیریت کسب و کار این است که تولید کنندگان و فروشندگان باید نیازها و منافع مورد نظر را تعیین کنند و در نتیجه ارزشی برتر به مشتری ارائه کنند به گونه ای که جنبه های رفاهی مشتری، جامعه، دولت و تولید کننده حفظ شود .

وی گفت: بحث دیدگاه بازاریابی اجتماعی در مدیریت کسب وکار، کنار مشتری بودن، مشاور مشتری بودن و رضایت بلند مدت مشتری را در نظر گرفتن است .

دهگاهی افزود: مدیریت کسب و کارها، برای برون رفت از بحران و رسیدن به یک ساحل امن آرامش و کسب سهم بیشتر از بازار باید دیدگاه بازاریابی اجتماعی را جایگزین دیدگاه فروش کند که سال هاست دوره آن به اتمام رسیده است.

گفتنی است این همایش به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی و با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، بیمه پاسارگاد و معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد در تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری در محل سالن گلشن برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: