• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1485-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:

مدیران برنامه های عملیاتی خود را ارائه دهند

استاندار خراسان شمالی با انتقاد از اینکه هنوز برخی مدیران برنامه های خود را ارائه نکرده اند، گفت: بنده گزارش کار نمی‌خواهم بلکه باید مدیران وضعیت و برنامه خود را در قالب دو صفحه ارائه دهند.

 گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا خباز در نشست شورای اداری استان اظهار کرد: مدیدانی که قصد تحصیل دارند، باید موضوع را به مدیران مافوق خود گزارش دهند تا تدبیری اندیشیده شود، زیرا تحصیل آنان در ساعات اداری شرعا و منطقا حرام است.

وی با اشاره به مدیران پروازی، عنوان کرد: باید مدیران در محل کار خود سکونت داشته باشند زیرا در رفت و آمد بودن مشکل بوده نمی توان به امورات رسیدگی کرد در این راستا اگر مدیری نمی تواند خانواده خود را به استان بیاورد، اعلام کند تا نسبت به جایگزینی وی در آن پست اقدام شود.

خباز با تاکید بر لزوم استفاده از دولت الکترونیک در راستای کاهش رفت و آمدهای مردم به ادارات و هزینه ها، عنوان کرد: مدیر زیرساخت استان هر چه سریعتر برنامه دولت الکترونیک در استان را اعلام کند.

وی با بیان اینکه برای آشنایی با مشکلات و درد مردم باید از نزدیک به آنان سر زد، افزود: مدیران برنامه سال شهرستانی را اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه فرمانداران فقط یک روز به مرکز استان بیایند، گفت:مدیران دستگاه‌ها را هر روز برای جلسات مختلف به استانداری دعوت نکنید بلکه آنان فقط یک تا دو روز باید به استانداری بیایند تا بتوانند به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

خباز با اشاره به اینکه باید توجه ویژه‌ای به حوزه صنعت و معدن در استان شود، یادآورشد: نقشه معادن خراسان شمالی من را مبهوت کرداما حیف که درست از آن استفاده نشده است.

وی ادامه داد: کشاورزی و گردشگری نیز در استان اهمیت زیادی داردباید خراسان شمالی از معبر به مقصد تبدیل شود.

وی با بیان اینکه مدیر عوض شده رژیم که عوض نشده، خاطرنشان کرد: به قول های آقای صالحی پایبندم.

خباز با بیان اینکه کسی که استاندار می شود باید برنامه‌های خود را ارائه دهد، ادامه داد: در ارائه برنامه‌ها، طرح‌های دولت در خراسان‌شمالی را مطالبه کرده‌ام.

استاندارخراسان‌شمالی با اشاره به اینکه باید ۱۰درصد هزینه‌های آب،برق،گاز استانداری کاهش یابد، عنوان کرد: باید دستگاه‌های اجرایی دیگر نیز رعایت کنند.

وی با تاکید بر صرفه جویی و استفاده صحیح ازانرژی‌ها، عنوان کرد: با توجه به کاهش مصرف برق در استان، از فردا ۲۲ مردادماه سال جاری ساعات کاری ادارات به روال سابق خود برمی‌گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: