• دوشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-2190-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

کانکس های گردشگری در پارک باباامان بجنورد تابستان امسال هم بلااستفاده ماند

معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد گفت: مسافران و گردشگران خراسان شمالی نمی توانند در تابستان امسال از کانکس هایی که به منظور اقامت مسافران در پارک باباامان جانمایی شده، استفاده کنند.

خاکشور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، افزود: حدود هشت سال گذشته 10 باب کانکس به منظور اقامت گردشگران و مسافران در محل بوستان بش قارداش بجنورد با هزینه کرد حدود دو  میلیارد و 500 میلیون ریال جانمایی شد اما هیچ استقبالی از آن‌ها نشد و به همین علت در دو سه سال گذشته تصمیم بر این شد تا این کانکس ها به پارک باباامان انتقال داده شوند تا و مسافرانی که در مسیر تردد حرم امام رضا(ع) هستند از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: آب و برق رسانی از جمله عواملی بوده که موجب شده تا روند تکمیل این کانکس ها و بهره برداری آن ها به تعویق افتد.

خاکشور با بیان اینکه هم اکنون مشکلات آبرسانی و برق رسانی به پایان رسیده است و این کانکس ها آماده استفاده هستند، اظهار کرد: باید این کانکس ها را راهبر واگذار شود تا بتوان از آن ها استفاده کرد.

وی تصریح کرد: علت اصلی که گردشگران و مسافران مستقر در باباامان در تابستان امسال نتوانستند از این کانکس ها استفاده کنند، نبود راهبر بوده که در تلاش هستیم تا این مشکل را نیز مرتفع کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: