• جمعه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بجنورد:

ریشه مشکلات اقتصادی علاوه بر تحریم دشمن، سوء مدیریت است

امام جمعه موقت بجنورد با بیان اینکه دشمن نیز از قدرت مالی قوی برخوردار بوده و جنگ اقتصادی علیه کشورمان به راه انداخته است، گفت: اما غفلت و سوء مدیریت در داخل کشور بر مشکلات اقتصادی دامن زده و با تدبیر و هوشیاری دستگاه های نظارتی تا حدی رفع معضل می شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام اسدلله جعفری در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد در محل مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: دشمنی های آمریکا پایان ندارد و آن ها بنا به گفته مقام معظم رهبری پس از شکست در جبهه های مختلف در طول 40 سال گذشته، به اقتصاد هجوم آورده اند.

وی ادامه داد: البته با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری، ملت ایران از این برهه از زمان نیز با موفقیت عبور می کند اما مسئولین و دستگاه های نظارتی در زمینه اقتصاد باید وظایف خود را به خوبی عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه وظیفه دستگاه های نظارتی مانند صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی در مبارزه با فساد و کنترل قیمت ها بسیار مهم است، از این نهادها خواست تا با جدیت لازم به حوزه بازار و نظارت بر قیمت ها ورود یابند.

حجت الاسلام جعفری تاکید کرد: لحظه ای غفلت در برابر دشمن، خسارت های جبران ناپذیری را به بار می آورد.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه نباید با دشمنان نظام با زبان نرم سخن گفت، اضافه کرد: امروز آمریکا به دنبال قدرت نمایی در خاورمیانه است اما همه دنیا می داند ایران اسلامی به لحاظ سیستم دفاعی و امنیتی حرف اول را می زند.

خطیب جمعه بجنورد با تاکید بر اقتدار نظامی کشورمان که نشان از عرت اسلام و مسلمین در برابر استکبار جهانی است، خاطرنشان کرد: لذا از این رو نباید با دشمن به زبان نرم سخن گفت.

حجت الاسلام جعفری به ایام حج تمتع و اعزام حجاج به بیت الله الحرام اشاره کرد و افزود: متاسفانه در سال های اخیر با تهدیدات متعدد جانی مسلمانان مواجه بوده ایم و این در حالی است که خانه خدا باید به عنوان امن ترین نقطه زمین مدیریت شود.

وی بی کفایتی آل سعود در مدیریت حج را دلیل نارضایتی عموم مسلمانان دانست و تاکید کرد: باید مدیریت خانه خدا به عموم مسلمانان واگذار شود تا شاهد بی تدبیری ها در مدیریت حج نباشیم.

وی در این راستا بیداری کشورهای اسلامی را بسیار مهم عنوان کرد و یادآور شد: باید با اتحاد مسلمانان مدیریت خانه خدا از دست صهیونیسم خارج شود.

امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به سالروز بازگشت دلاورمردان دوره دفاع مقدس و آزادگان به میهن نیز گفت: این روز باید گرامی داشته شود و رشادت های فرزندان غیور ایران زمین هیچگاه فراموش نمی شود.

حجت الاسلام جعفری اظهار کرد: آزادگان در برابر سختی ها مقاومت کردند و نتیجه آن آزادی بود که درس مقاومت و رشادت در برابر دشمن را به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با اقشار مختلف مردم نیز گفت: ایشان در دیدار اخیر بر فعالیت تبلیغاتی دشمنان اسلام و هوشیاری در این زمینه تاکید کردند.

وی اضافه کرد: بنا به گفته سخنان رهبری، دشمن لحظه ای برای بر هم زدن آرامش کشورمان آرام و قرار ندارد و در این راستا از هیچ هزینه ای دریغ نمی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: