• یکشنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-2390-5
  • خبرنگار : 0584012
  • منبع خبر : ----

فرماندار خبر داد:

افتتاح 107 پروژه در اسفراین طی هفته دولت

فرماندار اسفراین از افتتاح 107 پروژه در این شهرستان طی هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، جواد نوروزی در نشست خبری با بیان اینکه از لحاظ عمرانی هیچ وقفه ای در کار دولت به وجود نیامده است، اظهار کرد: این 107 پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه های مهم افتتاحی آسفالت راه روستای مهدی آباد_ امام زاده کوران به طول چهار کیلومتر و اعتباری بالغ بر ۱.۷ میلیارد تومان، بهسازی بستر رودخانه بیدواز و آسفالت معابر اصلی و فرعی اسفراین و صفی آباد با اعتبار سه میلیارد تومان، احداث پایگاه سلامت لاله و مرکز جامع سلامت روستا توی و فرطان با اعتباری در حدود ۱.۸ میلیارد تومان از جمله آنهاست.

نوروزی افزود: برق رسانی در سطح شهرستان با اعتباری در حدود ۱.۸ میلیارد تومان، اجرا ۲۷ پروژه در حوزه مخابرات با اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان و تکمیل و بهره برداری از ۳۱۵ واحد مسکن مهر با اعتبار ۶ میلیارد تومان نیز در هفته دولت انجام می گیرد.

فرماندار اسفراین خاطرنشان کرد: تلاش شده که افتتاح پروژه های بهره برداری شده به بهانه هفته دولت و یا ایام دیگر به تعویق نیفتد و از روزی که قابل استفاده باشند، از آنها استفاده شود.

نوروزی در خصوص ظرفیت های شهرستان تصریح کرد: متاسفانه در بخش معرفی شهرستان ضعیف عمل شده است این در حالی است که دو پارک ملی و دومین بنای خشت و گلی ایران در این شهرستان وجود دارد و با توجه به وضعیت گردشگری و اماکن مذهبی در آینده به دنبال این هستیم تا شهرستان قطب گردشگری مذهبی استان شود‌.

وی با اشاره به خشکسالی های اخیر عنوان کرد: بیشترین قسمت اشتغال در سطح شهرستان مربوط به کشاورزی است و باید سعی شود با روندی که به وجود آمده است این قسمت با روش های نوین آبیاری حفظ شود و در کنار آن به بخش خدمات توجه بیشتری شود و زیرساخت های آن فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: