• یکشنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-2490-5
  • خبرنگار : 0584012
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر:

شهرداری اسفراین در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل عقب افتادگی ندارد

رییس شورای اسلامی شهر اسفراین گفت: شهرداری اسفراین در پرداخت حقوق و مزایا به پرسنل عقب افتادگی ندارد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، ابراهیم بابایی در بازدید از دفتر خبرگزاری ایسنا در اسفراین به همراه دیگر اعضای شورای شهر، اظهار کرد: شورا چکیده رای مردم و راه ارتباط بین مردم و مسئولین است و چون افکار مختلفی در شورای شهر اسفراین وجود دارد، تصمیمات گرفته شده سنجیده تر و دقیق تر هستند.

وی ادامه داد: تصمیماتی که در کمیسیون های شورای شهر تاکنون گرفته شده است تخصصی بوده و پروژه های خوبی تاکنون افتتاح شده اند شهرداری اسفراین جز شهرداری های برتر استان است که نشان دهنده نظارت خوب شورای شهر است.

ابراهیم بابایی افزود: افتتاح پارک دانشجو، میدان ابن سینا و بازار نواب از جمله پروژه های مهم است که تاکنون انجام شده است.

سلیمان غفاری، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اسفراین خاطرنشان کرد: شورای شهر تاکنون فعالیت های خوبی انجام داده است ولی همچنان بستر فعالیت برای بهتر شدن وجود دارد، متاسفانه شورا در قسمت اطلاع رسانی فعالیت های خود ضعیف عمل کرده است که باید تصحیح بشود و با فعالیت های خوب امید در بین مردم بالا برود.

وی ادامه داد: اعتباراتی که از سوی شهرداری برای کمیسیون فرهنگی در نظر گرفته شده، کم است و باید بیشتر به بحث فرهنگی ورود پیدا کند تا فرهنگ شهر بالاتر برود‌.

طلعت رگبار، رییس کمیسیون زیست و خدمات شهری بیان کرد: محیط های مجازی آن طور که باید و بجا باشد، عمل نکرده اند و گاها شاهد بی اخلاقی و بداخلاقی در این محیط ها هستیم و وجود خبرنگاران متعهد می تواند در حل بسیاری از مشکلات کمک کند.

وی ادامه داد: ممکن است در برخی از اولویت ها اعضای شورای شهر با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند که باعث می شود تصمیمات گرفته شده، کامل تر باشند.

رگبار افزود: با توجه به نیازمندی های شهر و اینکه منازل مردم در حال کوچکتر شدن است، به فضای شهری بیشتری احتیاج است و باید فرهنگ تجمیع سازی و آپارتمان نشینی را مردم یاد بگیرند.

علیرضا حسین آبادی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر اسفراین نیز گفت: شورا نماد مردم سالاری دینی است و از ارکان مهم تصمیم گیری در هر شهر و روستا هستند.

وی ادامه داد: باید شهرداری ها به سمت مدیریت یکپارچه شهری و درآمدهای پایدار حرکت کنند تا اهداف با آرامش خاطر بیشتر پیگیری شوند که متاسفانه درآمد بیشتر شهرداری ها ناپایدار است.

حسین آبادی افزود: تمام برنامه ها باید براساس برنامه ریزی بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت باشند تا انحرافی مشاهده نشود و برخی برنامه ها بین تمام شوراها و شهرداری ها مشترک است مانند وجود آلاینده ها که باید برنامه ریزی ملی و استانی انجام شود‌.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: