• یکشنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1885-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

استاندار مطرح کرد:

آزادگان پایمردی کشور را بیمه کردند

استاندار خراسان شمالی گفت: پایمردی و استقامت آزادگان در برابر شکنجه های قرون وسطایی رژیم بعثی موجب شد تا کشور در برابر توطئه های مختلف بیمه شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمد رضا خباز در همایش سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در جمع آزادگان بجنورد اظهار داشت: آزادگان در حساس ترین شرایط کشور توانستند مقاوم ترین و استوارترین حرکات را از خود نشان دهند و دشمن را در خاک خود خلع سلاح کنند.
دکتر خباز افزود: پس از پذیرش قطعنامه توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اسرای ایرانی در شرایطی که امکان تهیه کاغذ در اسارتگاه های عراق نبود، نامه ای برای وزیر امور خارجه وقت ایران نوشتند که به خاطر ما سر میز مذاکره با دشمن ننشینید.
وی ادامه داد: جنگ عراق با ایران به ظاهر جنگ میان دو کشور بود اما ۴۶ کشور قدرتمند جهان از کشور عراق حمایت های مالی و نظامی داشتند و این در حالی بود که ما امکان خرید سیم خاردار برای ایجاد سد در میادین خود را نداشتیم.
وی خاطرنشان کرد: آزادگان ما با شهامت و پایمردی مقاومت کردند و در تمام مدت اسارت خود نماز ارادت در برابر خداوند متعال را به جای آوردند و با شجاعت توانستند امنیت و قدرت امروز کشور را رقم بزنند و از شجره طیبه اسلام محافظت کنند.
دکتر خباز افزود: جهاد در راه خدا بهترین و با ارزش ترین اعمال است و به انسان عزت، کرامت، عفت، شهامت، انسانیت و شجاعت می دهد و امروز وجود تمام خوبی ها و نبود بدی ها ماحصل دفاع جانانه دلاورمردان غیور این مرز و بوم در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
خباز اشاره داشت: این نهایت بی انصافی است که افرادی در اوج دوران جوانی از جان خود مایه گذاشتند و از این کشور دفاع کردند اما امروز برخی سودجویان با هدف کسب منافع مالی بیشتر، کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را احتکار می کنند.
وی ادامه داد: با توجه به کشف انبارهای غیرمجاز کالا در استان خطاب به دستگاه قضایی تاکید داشتم نسبت به این سودجویان ترحم نداشته باشند.
وی ادامه داد: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و بخش خصوصی و فعالان اقتصادی افسران و میدان دار اصلی آن هستند و ما مسئولان باید شرایط لازم برای فعالیت اقتصادی آنان را فراهم کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: