• پنجشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-190-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مهدی محمدی برای بار دوم به عنوان رئیس دور پنجم شورای اسلامی شهر بجنورد انتخاب شد

امروز برای سال دوم از دور پنچم شورای اسلامی شهر بجنورد، انتخابات برای انتخاب رئیس، نایب رئیس، خزانه دار، منشی اول و دوم و رئیس کمیسیون ها برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، مهدی محمدی برای ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد تنها کاندیدایی بود که اعلام آمادگی کرد و توانست با کسب هشت رای موافق دوباره به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد انتخاب شود.

جمشید گریوانی نیز به عنوان نائب رئیس شورا و سید احمد وکیلی به عنوان خزانه دار شورا اعلام آمادگی کردند که جشمید گریوانی با کسب هفت رای موافق و احمد وکیلی با هفت رای موافق به نائب رئیس شورا و خزانه دار انتخاب شدند.

مصطفی دلیریان و سیده زهرا هاشمی از دیگر کاندیداهایی بودند که برای منشی اول و دوم شورای اسلامی شهر بجنورد اعلام آمادگی کردند که مصطفی دلیریان به عنوان منشی اول و سیده زهرا هاشمی به عنوان منشی دوم هر یک با کسب 9 رای موافق انتخاب شدند.

علاوه بر آن ابراهیم امانی با کسب 9 رای به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی، احمد وکیلی با کسب هشت رای به عنوان رئیس کمیسیون ورزش و جوانان، بهمن جباری با کسب 9 رای به عنوان رئیس کمیسیون برنامه بودجه و سرمایه گذاری، جمشید گریوانی با کسب هفت رای به عنوان رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری و محسن موسوی با شش رای موافق به عنوان رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی انتخاب شدند.

لازم به ذکر است سیده زهرا هاشمی با کسب هفت رای موافق به عنوان نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، مصفطی دلیریان با کسب 9 رای به عنوان نائب رئیس کمیسیون ورزش و جوانان، ابراهیم امانی با کسب 9 رای به عنوان نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری، ابراهیم امانی با کسب 9 رای به عنوان نائب رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری و بهمن جباری با کسب هشت رای به عنوان نائب رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی پذیرفته شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: