• جمعه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-290-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

آغاز پروژه احداث راه روستای دربند، تازه قلعه به غلامان

استاندار خراسان شمالی در ادامه سفر به شهرستان راز و جرگلان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، به بخش غلامان این شهرستان رفت و ضمن دیدار با مردم و نخبگان منطقه، عملیات اجرایی راه روستای تازه قلعه، دربند به غلامان را کلنگ زنی کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا خباز در جمع استقبال کنندگان شهر غلامان از ابراز محبت آنان قدردانی کرد و گفت: این سفرها در اصل با هدف آشنایی نزدیک با مشکلات و مطالبات مردم هر منطقه انجام می شود و در این سفر نیز به طور ویژه به مسائل مرتبط با راه های ارتباطی و منابع آب و سد منطقه رسیدگی خواهد شد.

با حضور استاندار پروژه احداث راه روستای دربند، تازه قلعه به غلامان با اعتبار 43 میلیارد ریالی آغاز شد که البته با مطالبه اهالی منطقه و دستور استاندار مقرر شد 25 میلیارد ریال دیگر در بودجه سال آتی شهرستان بدان اختصاص یابد تا تکمیل شود.

خباز این راه روستایی را با توجه به این که احداث آن می تواند فاصله غلامان تا مرکز استان را حدود 50 کیلومتر کاهش دهد، مسیری استراتژیک و تحول آفرین در توسعه منطقه به خصوص رونق گردشگری خواند و بر تسریع در اجرا و بهره برداری کامل همه قطعات آن در حوزه استحفاظی دو شهرستان بجنورد و رازوجرگلان تاکید کرد.

بازدید استاندار از سد غلامان آخرین برنامه نخستین سفر شهرستانی مقام عالی دولت در خراسان شمالی در هفته دولت 97 بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: