• جمعه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-186-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

تاکید استاندار خراسان شمالی بر لزوم بهره برداری مرکز درمان ناباروری و عملیاتی شدن تفاهم نامه جهاددانشگاهی و استانداری

استاندار خراسان شمالی به مناسبت هفته دولت از جهاددانشگاهی خراسان شمالی و مرکز درمان ناباروی و کارگاه تولیدی و آموزشی پرورش قارچ این واحد بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، محمدرضا خباز، در این بازدید بر لزوم بهره برداری مرکز درمان ناباروری و عملیاتی شدن کامل تفاهم نامه جهاددانشگاهی و استانداری تاکید کرد.

وی ادامه داد: متعهد هستیم آنچه را که در تفاهم نامه منعقده میان جهاددانشگاهی و استانداری خراسان شمالی آمده است، به طور کامل عملیاتی کنیم که برای استان و برای جهاددانشگاهی منشا خیر و برکت خواهد بود.

استاندار خراسان شمالی گفت: جهادانشگاهی یکی از نهادهای انقلابی و یکی از نعمتهایی است که بعد از انقلاب با هدایت ها و راهنمایی های حضرت امام(ره)  نصیب ملت ایران شد.

خباز گفت: ما در هر جا بودیم جهاددانشگاهی یکی از بازوان فکری بوده و علاقه‌مندانه در جهت توسعه همکاری کرده است و انشاالله در استان خراسان شمالی نیز اینگونه باشد.

استاندار خراسان شمالی گفت: جهاددانشگاهی ترکیبی از دو نام مقدس جهاد و دانشگاه است و این نهاد هم کار پژوهشی و دانشگاهی انجام می دهد و هم  جهادگرانه کار می کند، نخستین چیزی که در اینجا مهم است عشق و علاقه وافر است و کار در جهاددانشگاهی یک کار عادی و معمولی نیست.

وی همچنین با اشاره به کارگاه تولیدی و آموزشی پرورش قارچ جهاددانشگاهی اظهار کرد: کار تولید قارچ در این نهاد کار بسیار خوبی بود که از هیچ به محصول رسیده اند و انشاالله این نمونه در سطح استان و کشور ترویج بشود.

وی با اشاره به طرح مشاغل خانگی دولت اظهار کرد: این کار در گارگروه اشتغال به جهاددانشگاهی سپرده خواهد شد تا این الگوی نمونه در روستاها ترویج شود.

دکتر رضا شاهین فر، رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این بازدید به ارائه دستاوردهای این نهاد در حوزه های مختلف پرداخت و با اشاره به طرح راه اندازی مرکز ناباروی اظهار کرد: طی همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی، فضا، تجهیزات و نیروی انسانی این مرکز تامین شده و با تزریق اعتبار از سوی استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی همچنین عملیاتی شدن تفاهم نامه منعقده میان استانداری و جهاددانشگاهی را گامی موثر برای توسعه استان خراسان شمالی و کمک به خدمت به مردم دانست.  


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: