• شنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-690-5
  • خبرنگار : 0584012
  • منبع خبر : ----

ابراز رضایت مدیر مجتمع فرهنگی هنری نسیم اسفراین از فروش فیلم در تابستان در این شهرستان

مدیر مجتمع فرهنگی هنری نسیم اسفراین درباره فروش فیلم ها در تابستان امسال گفت: فروش فیلم ها در تابستان به حد نصاب خوبی رسیده است.

محمد یحیی آبادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، اظهار کرد: اوایل تابستان با توجه به فیلم هایی که وجود داشت فروش ضعیف بود، ولی از اواسط مرداد با فیلم هایی مثل هزارپا و تنگه ابوقریب فروش بالا آمده و بهتر نیز خواهد شد، دو فیلم پرفروش دیگر نیز وجود دارد و پیش بینی می شود تا نزدیک ماه محرم به حد نصاب خوبی برسد.

وی درباره برنامه های اجرایی در تابستان افزود: کلاس های آموزشی مثل انجمن شعر، خوشنویسی و کلاس های بازیگری به طور مستمر در طول هفته برگزار می شد و اتمام آنها اوایل شهریور است.

یحیی آبادی در مورد فروش فیلم ها با اتمام تابستان و شروع سال تحصیلی جدید بیان کرد: اسفراین بر خلاف دیگر شهرها زمستان فروش بهتری نسبت به تابستان دارد، علاوه بر اینکه در آن زمان مدارس باز هستند و ما رابطه خوبی با مدارس داریم و با توجه به تخفیفات دائمی که برای قشر دانش آموز و فرهنگیان اختصاص داده می شود در زمان مدارس استقبال بیشتری نسبت به بقیه فصول داریم.

مدیر مجتمع فرهنگی و هنری نسیم در رابطه با اختصاص بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر برای فیلم ها توضیح داد: در حال رایزنی با شورای شهر هستیم، ولی هنوز موفق نشدیم که جلسه ای که درخواست داشتیم را تشکیل دهیم و احتمالا برای اول مهر بتوانیم پنج تابلو مختص به فعالیت های فرهنگی هنری در سطح شهر بگیریم.

وی ادامه داد: اکنون عمده تبلیغ ما تبلیغ مجازی است، که فعلا مفید واقع شده و بار کمبودهای تبلیغاتی مثل بنر و پوسترهای در سطح شهر را جبران کرده است.

مدیر مجتمع فرهنگی هنری نسیم اسفراین درباره اعزام نمایندگانی برای جشنواره تئاتر گفت: از اول سال تاکنون گروه های تئاتری اسفراین نزدیک به پنج تا جشنواره شرکت کردند و در هر پنج جشنواره حائز رتبه بودند و نمایش ها هم نمایش های برگزیده بوده مثل جشنواره ملی ایثار در اردیبهشت ماه، جشنواره منطقه ای میثاق در کاشمر، جشنواره نمایش های کوتاه در جاجرم و جشنواره تئاتر استانی که در شیروان برگزار شد و در حال حضار هم در جشنواره ملی ارس باران در آذربایجان غربی در حال برگزاری است و اسفراین با نمایش خیابانی جفت شش نماینده خراسان شمالی است.

یحیی آبادی خاطرنشان کرد: بازیگری اول مرد، بازیگری اول زن، برگزیده طراحی لباس، طراحی روی صحنه و کارگردانی؛ همه نیز رتبه های اول تا دوم افتخاراتی بودند که هنرمندان اسفراین در این شش ماه کسب کردند.

وی اظهار کرد: در تلاش هستیم فضای لابی را به فضای کافی شاپ تغییر بدهیم، یک کتاب خانه تخصصی قرار است راه اندازی شود، که خارج از بحث اکران ها محیطی باشد قبل شروع اکران ها مردم از آن استفاده کنند و ما برای انجام فعالیت های فرهنگی از آن بهره ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: