• یکشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-288-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

اختصاص زمین برای دوچرخه سواری بانوان در بجنورد بعد از دو سال پیگیری

رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان شمالی، گفت: آزاد سازی دوچرخه سواری برای بانوان در بجنورد زیر نظر هیئت دوچرخه سواری، در محل اختصاصی دوچرخه سواری فرودگاه بجنورد امکان پذیر شد.

محمد کشمیری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، گفت: دوچرخه سواری برای بانوان در کشور ممنوع می باشد و مسابقات این رشته ورزشی فقط در تهران در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

وی اظهار کرد: کار و هنر این هیات ورزشی برای بانوان استان اختصاص دادن فضایی امن و آزاد است که بعد از دو سال پیگیری متوالی توانسته ایم به مرحله اجرا برسانیم.

کشمیری گفت: زمانی که این فضای تمرین به مرحله بهره برداری و اجرا برسد استان می تواند میزبان مسابقات کشوری دوچرخه سواری برای آقایان و بانوان باشد.

وی ادامه داد: حضور عموم در این فضا امکان پذیر نیست مگر آن که به هیئت دوچرخه سواری مراجعه کرده و ثبت نام کنند تا چه به صورت تفریحی و چه به صورت حرفه ای در این فضا مشغول به فعالیت شوند.

کشمیری افزود: ثبت نام افراد کاملا رایگان بوده و با ثبت نام همشهریان می توانند با آسودگی خاطر بیشتر علاقه خود را دنبال کنند، چرا که با ثبت نام و حضور در این فضا شاهد خدماتی همچون بیمه، کیفیت بالای زمین و فضا، امن بودن فضا و دیگر خدمات خواهند بود.

وی تصریح کرد: این فضا فقط برای علاقه مندان دوچرخه سواری در بجنورد نخواهد بود و در طول هفته، روزهایی برای علاقه مندان در شهرستان های دیگر هم اختصاص داده می شود.

کشمیری با اشاره به استقبال پرشور رئیس فرودگاه بجنورد برای این فضاسازی گفت: این طرح با همکاری و تلاش مدیرکل امور بانوان استانداری، حراست فرودگاه بجنورد و همچنین اداره کل تربیت بدنی به مرحله اجرا رسیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: