• یکشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-586-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

مدیر شعب بانک انصار استان خبر داد:

اعطای 15 میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

مدیر شعب بانک انصار خراسان شمالی گفت: در سال 96، 15 میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد اعطا شد.

محمد خان‌احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: حمایت های اجتماعی و محرومیت زدایی از سیاست های این بانک است و هر سال بودجه ای برای مدرسه‌سازی، احداث خانه عالم، خانه بهداشت، خرید آمبولانس و ... در نظر گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: برای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد هر ساله مبلغی به عنوان وام قرض الحسنه در نظر گرفته می شود و وام‌های خوداشتغالی کم بهره با نرخ 4 درصد اعطا می شود.

وی گفت: همچنین در حوزه اشتغالزایی با همکاری بسیج سازندگی طرحی در قالب پرواربندی گوساله آغاز شده و به روستاها وام داده می شود که سقف آن شناور است.

خان احمدی اظهار کرد: سیاست این بانک این است که حساب های آن در استان باشد و مبالغی که جذب می شود در همین استان خرج شود و نمی گذاریم اعتبارات از استان خارج شود.

وی همچنین با بیان اینکه این بانک حدود 122 هزار مشترک دارد، ادامه داد: سیاست این بانک این است که خدمات خرد به جامعه ارائه دهد تا تعداد بیشتری از افراد جامعه از این خدمات بهره‌مند شوند.

خان احمدی در ادامه با اشاره به برخی طرح های بانک انصار به سامانه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و توضیح داد: این طرح جهت حمایت از تولید داخل است و در قالب آن این امکان فراهم می شود که کالای ایرانی به دست مصرف کننده داخل برسد.

وی گفت: در قالب این طرح قیمت محصول به قیمت درب کارخانه است و بین مصرف کننده و تولیدکننده به طور مستقیم ارتباط برقرار شده است.

مدیر شعب بانک انصار خراسان شمالی گفت: این بانک در استان خراسان شمالی دارای 12 شعبه مکانیزه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: